Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan rossz kapcsolatban, ahol a korábban józan életet élő párotok a sok stressz miatt rászokott a cigire, ivásra? Hogy viseltétek?

Figyelt kérdés

A párotok teljesen józan életet élt, de a kapcsolati problémák, ill. a stressz annyira maga alá gyűrték, hogy fokozatosan a káros szenvedélyek rabjává kezdett válni. Először csak eleinte gyújtott rá, majd egyre gyakrabban, ill. egyre többször fogyasztott alkoholt is. Tehát elkezdett komolyan elindulni a lejtőn.


Voltatok már ilyen kapcsolatban, ahol ez fennállt? Esetleg tudtok a környezetetekben ilyenről? Mit lehet ilyenkor tenni? A problémák ilyen mértékű halmozódásával járó állapotot vissza lehet még fordítani, és újra a helyes mederbe terelni az illető életét? Szeretettel, odafigyeléssel ez is megoldható?



2017. máj. 26. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább szakember segítségével.
2017. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a stress oka? Igazából azt kéne csökkenteni/megszüntetni első sorban.
2017. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pl en! Miutan vege lett egy hosszu kapcsolatomnak, elkezdtem kemenyen inni. Miutan napi szinten piaztam egy ido utan ramentem a tablettas borra vagy kolaval vagy froccs. Kb heti 4-5 alkalommal total reszeg voltam. Aztan egy idoutan visszabb vettem, elkoltoztem Bp-re ugye uj varos stb, napi szinten ittam az allasinterjukra sokszor be se ertem vagy aznaposan mentem. Tovabbra is vbk vagy froccs. Aztan elkezdtem dolgozni, na ekkor kevesebbet ittam, inkabb hetvegen. Volt par honap is, hogy keveset piaztam. Aztan megint elkezdtem inni, de csak hetvegente 1x vagy 2x, persze van penz, igy legtobbszor, klubbok, kocsma, koncertek es sör, vodka vagy whisky neha palinka. Ez a mai napig tart. Ma itthon maradtam, mert hulla faradt voltam. Tegnap munka utan is a kollegammal soroztunk. Holnap ceges buli lesz nalunk. Free minden.


Szerintem jo uton haladok az alkoholizmus fele, de lehet annak szamitok mar.


29f

2017. máj. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem olyan szinten volt, és van jelenleg is stressz az életemben hogy más már rég felakasztotta volna magát.

Mindenki azzal fogadott a jelenlegi cégemnél hogy rá fogok szokni a cigire. Nem így lett, sőtt inni sem kezdtem el....

Embere válogatja, van aki gyenge, nem tudja kezelni a stresszt. Én is azt mondom amit előttem írtak, hogy az okát kell megszüntetni ha nem tudja kezelni, és nem cigizni meg inni miatta.

Szeretettel odafigyeléssel nem oldható meg, csak úgy ha odacsapsz az asztalra. Márpedig édesem most megbeszéljük ezt a dolgot, felhagysz a cigivel, piával, vagy otthagyod a stresszes munkahelyet, vagy bánomis én, mert ha nem, akkor kalap kabát! Kb. így kéne hozzáfogni....

2017. máj. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!