Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mely korral bezárólag kell az ember lányának feladnia a társkeresést?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy általában a legjobb partnerek már 30 éves korukra házasok, de leginkább foglaltak. Mit tehet egy lassan 27 éves lány? Vén lány marad?


köszönöm a válaszokat.


2017. jún. 12. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Legyen még passzívabb az eddigi életéhez képest és merüljön bele a munkába. Onnan majd előbb utóbb észre fogja venni valaki fehér lovon és nem kell tovább várni. Csak türelmesnek kell lenni! :)
2017. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Ne idegesítsél már bakker, 27 éves vagy nem 60 :DDDD

Jóhogy nem már temetnéd magad :D

2017. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Anyám 57 évesen talált párt, pedig miután apu meghalt, nem az volt az első és legfontosabb dolga, hogy pasizzon. Egyszerűen csak egymásra találtak.

Te meg itt égeted magad 27 évesen...

2017. jún. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80.
2017. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vannak akik nyugdíjas korban találnak egymásra.
2017. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én még negyven évesen keresem!

F.

2017. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27 éves vagy, de agyilag sajnos kevesebb... :(
2017. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Brit tudósok szerint 28 éves korban.

Te brit vagy?

2017. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

Miért kell bunkózni?

A férfiak spermája 40 évesen is működik, meg beléjük van kódolva 1-2 kivétellel, hogy minél több emberrel szexeljenek, ezért nekik 27 évesen tengernyi idejük van.

Egy nő meg 30-35 év felett már orvosilag öregnek számít gyerekvállalás szempontból, és ahhoz, hogy egy értelmes nő szüljön, szeretne tartós párkapcsolatot, és nem úgy, hogy fél éve vannak együtt, hanem nagyon sok ideje, így biztos lehet benne, hogy vele akarja leélni az életét. Én 22 leszek, de jó lenne, ha már tudnék tervezni valakivel, pár év múlva házasság és 30 év alatt minimum egy gyerek. Mi nők (többségben) szeretnénk egy boldog családot, férjjel, aki nem kefél félre és egészséges gyerekekkel. Sőt, én most 22 évesen már életem szerelmével szeretnék lenni, el tudom képzelni, hogy a kérdező mit érezhet 27 évesen. Az én velem egyidős barátaim közül szinte mindegyik évek óta (egyik 7 éve) van együtt a párjával, hát jó neki, megvan a biztos kapcsolat és még szerelem is van mellé.

Próbálj kérdező pozitívan gondolkozni :) Hátha a pozitív kisugárzásod felkelti egy férfi figyelmét. :)

Ti meg próbáljatok meg nem elküldeni anyámba, kedves válaszolók, köszi! :D

(Ez a válasz 0%-ban tűnik hasznosnak.)

2017. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Soha, de keresni, eroltetni nem erdemes, abbol oriasi pofara esesek szoktak lenni.
2017. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!