Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti a kettő közül melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti a kettő közül melyik pasit választanátok?

Figyelt kérdés

1. Őszintén szeret titeket, konfliktushelyzetekben viszont még a legdurvább esetben sem folyamodik erőszakhoz, mindent megpróbál szép szóval és higgadtan rendezni - aztán vagy sikerül, vagy nem.


2. Őszintén szeret titeket, de a legkisebb konfliktushelyzetben is nagyon agresszívvá válik, könnyen összeverekszik másokkal a legkisebb dolog miatt is - simán nekimegy egy hatfős bandának, ha fenyegetve érzi magát vagy másokat.


Egyformán jóképűek, magasak stb.


2017. jún. 16. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Provokatív kamu kérdés.


Őszintén, ennek úgy mi értelme? Ettől nehezebb kérdés kár hogy nem jutott az eszedbe.

2017. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ennek a kérdésnek mi értelme? 😂
2017. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szóval aki lehet, hogy megver és aki tutira megver.

Nem is tudok dönteni, mindkettő szuper!

2017. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilvan az elsot.
2017. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt. Nem vagyok mazochista és jó apát akarok a gyerekeim mellé, nem olyat, akitől rettegnek. Amúgy azt tudni kell, hogy a magas intelligencia együtt jár az impulzivitáskontrollal (értsd: aki intelligens, jobban vissza tudja magát fogni, de aki visszafogott, nem biztos, hogy intelligens is), én meg alapból nem választok olyat, aki intelligencia szempontból kritikán aluli...


Rakd össze. Ha mindketten egyformák minden másban, így egyformán intelligensek (ami a második esetében biztosan nem egy magas szint) akkor egyiket sem választanám, mert az első csak töketlenségből olyan, amilyen. Ha az intelligencia változó lehet, feltételezem, hogy az elsőnek nagyobb, ezért képes józanul belátni, hogy mi reális és mit nem éri meg (pl egy emberként nekimenni egy nagy csapatnak, meg eleve erőszakot alkalmazni), emiatt őt választanám.


Azért az impulzivitáskontrollt ne keverjük a balfszsággal és a beszarisággal. Előbbi képes rálökni játékból az ágyra és tud határozottan döntést hozni, vagy érvényesíteni akaratát (erőszak nélkül), utóbbi meg sodródik, dönteni helyette meg gyámolítani jó, másra nem, mert képtelen "beleállni" egy helyzetbe a maga nézeteivel.

2017. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első, de az ilyenben is van nagyon egoista.
2017. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

A másodikat! Szeretem, ha vernek. Az értelmes kommunikációt elvből elutasítom!

Szeretem, ha valaki erőszakos és agresszív ok nélkül, és lobbanékony kezelhetetlen természet! Ha megüt és megaláz csak még jobb. Ha neki megy egy hat fős bandának és halálra vereti magát, mert ő a kemény legény, akkor már szerelmes vagyok... Ha fenyegetve érzi magát, akkor támad, huhúúú az a kedvenc. Mint a sarokba szorított kutya, amelyik harap. CSodás! nyilván, ha egyformák, és az egyik megver a másik meg nem, akkor azt választom, amelyik megver. ez alap... nem is értem a kérdést! minden nő azt választaná, amelyik földhöz csap, amint konfliktus van!

#irony


Azt mondják nincs ostoba kérdés... cáfolva!

2017. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!