Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szeretik a diplomások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a diplomások (fiatal nők) reklámozni, hogy nekik főiskolai vagy egyetemi végzettségük van? Közben bolti eladóként, vagy mekiben dolgoznak!

Figyelt kérdés

Fél éve hogy szingli vagyok, kb. 1 hónapja úgy döntöttem elég volt az egyedüllétből, és jó lenne már egy barátnő. Elég sok negatív tapasztalatot szereztem, főleg a társkeresőkön.

Rengeteg a léhűtő, sült galambot váró csaj, akik azért mindig büszkén kihangsúlyozzák a végzettségüket. Közben meg nettó 120 ezerért dolgoznak egy butikban diplomásként. És úgy tűnik nem is nagyon akarnak ezen változtatni, mintha mástól várnák el hogy eltartsák majd. Persze azért az orrukat fent hordják, hisz van egy darab papírjuk...amivel esetükben egy nem megfelelően hűtött közegben tárolt gyros öntet elfogyasztása után, a wc-n nagyobb sikert érhetnek el vele, mint a való életben.


2017. jún. 24. 14:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
9%
Ezzel kompenzálják a kisebbségi komplexusukat..
2017. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
És neked milyen végzettséged, munkád van? :)
2017. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

Sikertelen vagy a nőknél. Ez frusztrál. Hogy helyreállítsd a lelkivilágodat, elkezdesz általános kijelentéseket tenni a nőkről, így ledegradálhatod őket. Ideiglenes megnyugszik a kis lelked (persze nem, mert továbbra sincs punci).


A kérdésnek egyébként nincs értelme.

2017. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
8%

Kell az "erős nő" imidzsükhöz.

30/f

2017. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes. Sem én, sem a diplomás nő ismerőseim egyike sem 120 ezerért dolgozik és nem eladóként.
2017. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Én sikertelen...? :D Te magadból indulsz ki, ez tisztán látszik.. Attól hogy eddig nem volt (mert nem akartam) barátnőm, még nem azt jelenti, hogy sikertelen lennék, epic logic. A válaszod az ami értelmetlen, mivel személyeskedésről szól és semmi köze a kéréshez.

Építőipari (gépész) technikumom van, és ebben is dolgozom.

2017. jún. 24. 15:17
 7/29 A kérdező kommentje:
5. én a saját tapasztalataimat mondom, sehol nem említettem általánosítást. Nyilván ezekből a tapasztalatokból levontam egy konzekvenciát, és ebből született a kérdés.
2017. jún. 24. 15:19
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Szóval innen fúj a szél. Abban bizony van igazság, hogy a legtöbb diplomás nő valóban nem nagyon szeretne olyan férfival összejönni, akinek nincs diplomája. Ez nem meglepő, hiszen a diplomáról sokan azt gondolják, hogy valamiféle társadalmi rangot és anyagi biztonságot is ad. Ebből kiindulva a kérdezőt azt frusztrálja, hogy ezek a nők észre sem veszik őt. Hát ez van.
2017. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%
Igen, jó lenne tudni, hogy neked milyen végzettséged van. Csak halkan megjegyzem, hogy ezek a csajok (még bölcsészdiplomával is) - ha akármilyen okból beütne a krach (szülők halála, adósság stb.) - rövid időn belül is simán el tudnának helyezkedni minimum egy - azért nyilvánvalóan stresszesebb - irodában, mert diplomásokat mindenhova sokkal hamarabb felvesznek, mint akár egy szakmabelit is. A diplomások már számot adtak arról, hogy tudnak fejlődni és képesek az innovációra, ettől fogva számukra elég egy rövid céges belső tréning és simán dolgozhatnak bárhol. A bolti eladó diplomás csajokat meg felesleges szánni, mert 120-ért olyan körülmények (nyugis, tiszta és legfőképpen nem aljamunka) között dolgozhatnak, amiről egy OKJ-s vagy felsőfokú végzettségű (amelyek igazából valóak s***törlésre) csupán álmodozhatnak, mert sosem őket fogják alkalmazni ilyen munkakörben, ha van tőlük tanultabb munkaerő. Hülyék lennének egy teljesen korrekt munkahelyet otthagyni annak tudatában, hogy előbb utóbb úgy is lesz egy jópasi, aki összejön velük. Legyél nyugodtan ennyire dacos, senkinek nem ártasz. De akkor ne lepődj meg, ha ezeket a csajokat néhány hónap múlva egy 6-os BMW-ben fogod látni miközben ugyanúgy a butikban dolgoznak. Igazából megértem őket és nagyon jól is csinálják.
2017. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
Már elnézést, de sem az eladói munka, sem a mekiben talpalás nem léhűtés és lustaság. Van aki nem tud elhelyezkedni a végzettségével vagy éppen nem akar valamilyen okból. Amúgy én sem keresek sokkal többet nettó 120-nál tanárként, úgyhogy ne ítélkezz.
2017. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!