Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz, ha egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha egy 22 éves srác egy 17 éves lánynál próbálkozik?

Figyelt kérdés
2017. jún. 29. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem határeset. Később már öt év semmit sem számít, de amíg tini az egyik, addig nagynak számít a különbség.

22/L

2017. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én 21F vagyok, de a minimum nálam 16 év, bár ezek a lányok általában nagyon éretlenek, 18 körüliek(még itt is 3 év külömbség van) viszont már elég érettek tudnak lenni, bár ők se mind. De amúgy nem hinném gáznak. A csajoknak meg az idősebbek jönnek be többnyire.
2017. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Az egy hátizsákos iskoláslány, tökmindegy, mekkora mell van meg hány kiló sminket tol fel magára és hányas matekból, akkor is egy tini, egy gyerek, nem felnőtt. Te felnőtt vagy. Mit akarsz egy gyereklánytól? CSak kihazsnálni tudnád. Náluk életkori sajátosság, hogy egy felnőtt pasinak imponálni akarnak, ezért mindent bevállalnak cigizéstő, füvezésen át, furcsa szexuális kéréseket, nehogy már gyereknek nézzék őket. Aztán persze megbánják. Adni semmit nem tud még, hiszen attól, h esetlegesen sok pasival lefeküdt már, a saját testét továbbra sem ismeri, nem lett tapasztaltabb, hiába hiszik itt sokan, hogy sok partner=sok tapasztalat. Persze, sikongatn, nyögni fog lelkesen, mert azt hiszi, így kell, meg hát a filmekben is így csinálják, de a valódi élvezetet még nem ismeri, nem ismerheti. Tizenéves! Mindent ad magából és egy paraszt vagy, ha elveszed, ha visszaélsz ezzel.


De ha 22 évesen úgy gondolod, egy gyerek megfelelő társ neked, akkor neked sem lehet sokkal több eszed, te sem lehetsz sokkal érettebb.

2017. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*melle
2017. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem:)
2017. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Hagyjuk már, nem gyerek az annyira :D Szerintem ha valaki komoly kapcsolatba kerül, az akkor már elkezd felnőttesebben viselkedni :)

Régen azt mondtam volna, hogy sok, sztem most már tök oké, hajrá :D

2017. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3as! Én sem tudtam volna jobban megfogalmazni:) ez teljesen így van ahogy leírtad:)hozzátenném hogy attól hogy a punciját tudja nyújtani neked attól még főzni,mosni,takarítani nem fog rád:)) 22évesen szerintem már azért komolyabbnak kéne lenned:) de mindenkinek szíve joga eldönteni hogyan szeretné élni az életét:)
2017. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudom, gyereket nem szülne nekem :/


Akkor felejtős :(

2017. jún. 29. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!