Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok elégedett a külsőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elégedett a külsőmmel, mivel úgy gondolom nincs meg az a plusz önbizalom ami kell az ismerkedéshez vagy esetleg az élet más területeihez. Milyen változtatásokat hajtsak végre magamon? (haj? Szakál? Fogyás? öltözködés? )

Figyelt kérdés
Már párszor volt ilyen kérdésem itt, azonban tegnap este eljutottam arra szintre, hogy változások kellenek az életembe. Mivel én sem érzem jól magam a saját bőrömbe. Minden véleményt, meglátást, tippet szívesen fogadok. [link]
2017. júl. 9. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak le kell fogynod. Az arcoddal semmi gond nincs, ha kicsit lefogynál akár kifejezetten jóképű is lehetnél. Ami a hajat illeti nekem az utolsó képen lévő oldalt felnyírós nem jön be nálad, inkább tűrd el oldalra. Szakáll és a borosta szerintem nem áll jòl neked, inkább borotválkozz.
2017. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsővel egyet értrk. Nem vagy elhízva ,félre ne értsd , de egy kis fogyás szerintem megdobná az önbizalmad.
2017. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mentális betegséget hogy akarod külső tényezők változásával meggyógyítani? :))


Gondolkodnod kell elkezdeni, méghozzá legésszerűbben.



"eljutottam arra szintre, hogy változások kellenek az életembe"

Ha ez tudat alatt is így van, írj rám s segítek.

2017. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kép alapján szerintem kimondottan jó pasi vagy, nem is feltétlenül kéne a külsődön változtatni, de ha te nem érzed így jól magad a bőrödben, akkor hajrá! Gondold ki, mitől éreznéd magad jobban, ezt nem mi fogjuk tudni neked megmondani. Az önbizalmadat meg úgy fejlesztheted leginkább, ha gyakorolod az ismerkedést.
2017. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nőktől elég sok visszautasítást kapok, illetve amikor belenézek a tükörbe akkor nem tetszik az amit látok egyáltalán. Ezért szeretnék változni, más mederbe terelni az életemet, hogy új impulzusok érjenek engem.
2017. júl. 9. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!