Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek van jelentősége, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van jelentősége, hogy a férfi épp párkapcsolatban van, de titeket akar, érződik őszintén, vagy csak akkor lépnétek előre vele, ha ténylegesen szakítana?

Figyelt kérdés
Őszintén!
2017. júl. 10. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha rendesen szakítanak. Addig nem égetem magam szerető státusszal. Mondani bármit lehet, ha olyan szörnyű a kapcsolat szakítson és addig ne akarjon mást dugni.
2017. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondta.
2017. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van persze. Nem szeretek bizonytalanra epiteni.
2017. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van, csak arra készülj, hogy majd egyszer téged is elhagyhat egy másik csajért.
2017. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdést tettem fel itt, és hasonló válaszokat kaptam.

Én is úgy gondolom az a tiszta ha le van zárva egy kapcsolat és utána jöhet az új.


Viszont nézd meg mennyi kérdés van itt kiírva, ami mind arról szól hogy nők úgy mennek bele szeretői viszonyba, hogy a férfi vagy házas vagy barátnője van.

2017. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy te mit akarsz.


Normális kapcsolatot? -akkor előbb zárja le az előző kapcsolatát, és utána állj szóba vele


Szexet? -ez esetben legyen az ő dolga, hogy van-e kapcsolata, vagy nincs.

2017. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ameddig nem szakít, addig nekem felejtős az ügy. Látnom kell azt, hogy tényleg engem akar és nem mellékesnek,
2017. júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi esetre nem jönnék össze olyannal, aki még kapcsolatban van, de a párja mögött már másnak csapja a szelet. Az ilyen utána velem is megcsinálná ugyanezt.
2017. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt ilyen.


Bennem volt a bűntudat és a gyomorgörcs, hogy ők egykor mennyire szerették egymást és most ez történik. Valljuk be, a legtöbb esetben az ember ettől fél talán a legjobban:hogy nem elég jó, ezért át is verik és keresnek is jobbat... Egyszerűen nem tartom emberileg korrektnek és akarhat bármit a másik, nem tudom egy ilyen húzás miatt tisztelni. Ha nem megy, lépjen ki, zárja le, tőlem függetlenül. Az férfi, ez nem.

2017. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bármennyire vágyom rá,én csak akkor lépek,ha ő elém áll azzal,hogy én kellek neki.Másrészt nem csak mondja,de le is zárja azt,amit le kell.Tök megalázó lenne valaki lotyójának lenni.
2017. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!