Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne elkerülni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne elkerülni a szűzk***kat? Mi a titok?

Figyelt kérdés

Kicsit elegem van már az olyan csajokból, akik egónövelés címszó alatt flörtölnek fűvel-fával, aztán meg amikor a pasi lép, akkor visszatáncolnak olyan kamu szövegekkel, hogy: "Van pasim." meg "Most nem állok késze egy új kapcsolatra."


Amiért kamu szövegnek gondolom: akinek van pasija és/vagy nem áll készen kapcsolatra, akkor az nem viselkedik úgy, hogy minden második szava utalgatás, meg szemezés 1000-el.


Mi jó van abban a nőknek, hogy ezt csinálják?


Melóhelyen is volt nem egy ilyen nő, és lehet szemét dolog, de lassan igazat kell adnom a kollégámnak: "Az ilyen lányok érdemelnék meg, hogy egy kétajtós szekrény egy sikátorban rojtosra cuccolja őket. Utána meggondolná, hogy illegeti magát." - kicsit erős megfogalmazás szerintem is, de ez kiszakadt belőle egy beszélgetés alkalmával, és van benne valami.


Hogyan lehetne már az elején levenni, hogy nem csak játszik, hanem valóban szimpatizál velem?



#hazugság #csalás #becsapás #értelmetlen flörtölés
2017. júl. 14. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Lehet nem is illegetik magukat, csak neked tűnik úgy.
2017. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mivel segítünk egymásnak a munkában, így tőlem is kérdezett az egyik. Elmondtam a megoldást, erre ő: "Köszi, ezen a területen még szűz voltam, más témában már régen nem..." (kacér mosoly) - Ebben mi volt félreérthető? Én vettem rosszul???
2017. júl. 14. 20:00
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Csak poénkodott veled...azt se lehet?
2017. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

jajj kérdező..... én 22 éves nő vagyok, nők között dolgozom, meg vagyok egyetemen. Vagyis h nők az túlzás :D :D


De amit mondott neked ez a csaj, a szüzességről, 1000%-ig biztos vagyok benne, hogy ez csak kacérkodás volt, semmi más...... Nem akarta magát megd...ugatni veled ne aggódj. Csak az agyadat húzta. Hogy miért? Azért kérlek szépen, mert te is egy vagy a pasik 99%-ból, akinek az eszét nem a józan gondolkodás, hanem a f@rka és az ösztönei vezérli.


Amúgy, van egy haverom, akivel egy nála 10 évvel idősebb nő szórakozott. Folyamatosan tett utalásokat arra h mekkorát fognak szexelni, persze burkoltan nem így nyíltan kimondva, meg pikáns képeket mutogatott magáról...... Én megmondtam a haveromnak hogy tuti hogy nem akar vele lefeküdni, de a hülye haverom még 1 évig reménykedett benne hogy na majd most biztos lefekszenek.

Az a nő is csak játszott, érezni akarta hogy egy kis gyökér 20on évesnek mennyire feláll rá, és mennyire vonzónak tartja, ennyi az egész.....


Hidd el, ha egy nőnek annyira bejönne egy pasi h le akarna vele feküdni, akkor meg is tenné.


A többi meg csak játszadozás. Ti bókoltok, é a csillagos galaxist lehozzátok a nőnek szexért cserébe, cserébe titeket meg jól megszívatnak a nők :)


Ha ilyen kis sz@rságon ennyire felhúzod magad, javaslok egy pszichológust, nehogy te legyél a következő nemi erőszakoló vadállat.....


Ha nem az ösztöneitek, hanem a józan eszetek irányítana titeket, akkor a nők sem tudnának veletek így szórakozni. Dehát..... ti meg adjátok a lovat a nők alá, úgyhogy nem értem mi a probléma....

2017. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Az említett megjegyzés csak az egyik volt a sok közül, és egyben a leginkább "erős" is. De mint írtam, kollégám is teljesen meg volt győződve róla, hogy akar valamit pont az ilyenek miatt...


Szóval nem hinném, hogy mindketten csak "félreértettük"...

2017. júl. 14. 20:40
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

De, csak viccelődött, ahogy öt másik pasival is, miközben egyiktől se akar semmit. Te is biztos viccelődsz a férfi kollégáddal is, és vannak benne disznó viccek, mégse akarod megbas.zni.

Mi ezen ilyen bonyolult?

2017. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Inkább arról mesélj, hogyan lehetne elkerülni a kollégád-féléket?
2017. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Abban van valami, hogy sajnos sok a bunkó, a te kollégádhoz hasonló undorító alak, aki azt képzeli, hogy a nők majd pont neki illegetik magukat. Meg mindent magára vesz, amikor a kutyát sem érdekli.


Te is ilyen akarsz lenni?

2017. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Marha eccerűen kérlek: mindent annak kell venni, aminek látszik. Az utalgatás az csak utalgatás, a flört az flört, az évődés az meg csak évődés. NEM TÖBB!


Ha meg még úgysem biztos, akkor van egy kicsi szád, oszt megkérdezed: akarsz tőlem valamit, vagy csak nőt játszol?

2017. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Tipikus hiba, kérdező, hogy férfiésszel akarod megérteni a női gondolkodást. Nem fog menni! Mi racionálisan, logika mentén gondolkodunk, a csajok az érzéseikre, megérzéseikre hallgatnak inkább. Nekünk egy szó mindig csak egy szó marad. Betűk halmaza, s a jelentése. A csajoknak egy szó akár az egész világot jelenti. Minden hozzá kapcsolódó, vagy kapcsolható érzést, érzelmet. Sokkal bonyolultabb, érzelemdúsabb lények, mint mi vagyunk.

A másik dolog a libidó. Te pasi vagy, egyfolytában a szexen jár az eszed, hiszen 4x akkora helyet foglalnak el az agyadban a fajfenntartási, mint a létfenntartási ösztönök. A csajok esetében ez az arány fordított. Ők nem a szexen rugóznak egész nap, s ha eszükbe jut is, az nem akárkivel, hanem mindig egy adott személlyel kapcsolatban történik.

Szóval nem szűz***k ők, csak venni kéne a fáradságot megismerni, megtanulni őket.

2017. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!