Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a duci nem elhízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a duci nem elhízott (max.80-85 kg) nőkért is nagy verseny megy?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Nálunk vidéken van egy mondás, a mangalicának az ólban a helye:)
2017. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Én 26 éves, szűz férfi vagyok. Már egy 80 kg-os nőnek is örülnék. De tényleg számomra már abszolút mindegy, hogy egy nő hogyan néz ki, csak legyen csajom, legyen kit szeretnem és legyen aki viszont szeret.
2017. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Verseny a duci nőkért? Még nem hallottam róla, engem aztán nem vonzanak az elhízott nők, undorodom tőlük. De az a jó, hogy mindenkinek más tetszik, hát versenyezzen aki akar értük.
2017. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Minden nőért verseny megy kérdező. Én ölnék is azért, hogy barátnőm legyen. De nem jövök be az a baj a nőknek. De nekem már jó lenne bármilyen hajszínű, bármilyen származású, bármilyen bőrszínű csaj, lehetne a csaj szélsőséges Muszlim terroristának a húga, az se érdekelne.
2017. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Én szeretem a duci nőket, csak sajnos nem képesek rám férfiként tekinteni (sokszor megkaptam) mert vékony vagyok.

Ez van.

2017. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Én ilyen súlyú nő vagyok nagyjából, nem látom a versenyt :D de itt GYK-n úgyis mindent jobban látnak :)
2017. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Húgom 80-90 kiló körül lehet. A pasikkal egyáltalán nincs gondja, ráadásul mindig ilyen tipikus jó pasikkal van együtt :D Persze ettől függetlenül elkezdett edzeni, mert egyáltalán nem így nézett ki nem is olyan régen még.
2017. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Én olyan 65 kg körül vagyok, azért látszik rajtam már, hogy van felesleg, de azt kell, hogy mondjam, hogy sokan felkeresnek.

Voltam kicsivel súlyosabb is pár évvel ezelőtt, egy 10 kilóval, akkor is volt barátom, és többen érdeklődtek felőlem.


Őszintén amerre én járok ugyan úgy keresettek a ducibb, még nem elhízott kategóriás lányok mint a vékonyabbak.


De azt is hozzáteszem, hogy nem csak ez szól közbe, az öltözködés, smink használata is sokat a latba dob, a személyiségről nem is beszélve. Nem minden csak a kilók:)

2017. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

80 kiló nem elhízott, hanem csak "duci"? Hm.

Ha olyan nagy verseny menne, nem lenne ebben az országban annyi frusztrált nő.

2017. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért nagyon nem mindegy,milyen magassághoz aránylik ez a súly!Meg nyilván egy àpolt és csinos megjelenésű,okos és kedves nőnek előbb válhat akár vonzerővé a feleslege,mint egy alpári,proli csajnak.Nekem is van feleslegem,hat-hét kiló tuti,de érdekes módon mindig akad udvarló.A normálusabbak a személyiséget meg az igényességet is nézik.
2017. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!