Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen pasik! Akik itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen pasik! Akik itt az anyagi dolgokat hangsúlyozzák, (BMW/saját lakás kell a nőnek stb. ) nektek mi a foglalkozásotok és milyen autótok van, ami mellett sikertelenek vagytok a nőknél?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert én egyetemista vagyok, kocsira totál nincs pénzem, saját lakást meg ne is említsem, de ha diplomásként, jó fizetéssel és saját átlagos autóval rendelkező pasik sem tudnak becsajozni, akkor sztem kezdhetem magamat elásni, mert nekem még egy gyakornoki helyre történő felvétel is óriási álomnak tűnik, már ami a karrieremet illeti. Tényleg ennyire egy két lábon járó ATM-nek kell lennie egy pasinak, hogy szóba álljanak vele a nők? Sejtem egyébként, mert tesómnak (aki közel sem szép) is eddig még mindig olyan pasijai voltak, akik menő cégektől visznek haza súlyos euró ezreket és tököm tudja milyen szuper diplomájuk/végzettségük van. Én meg eddig fel tudok mutatni 1 félév BSc képzést. Ami ráadásul kényszermegoldást, mert az előző képzésről kibuktam (már szinte végeztem volna) és átjelentkeztem egy könnyebbre.

23/F



2017. júl. 21. 08:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

nekem nincs diplomám, informatikusként azért jól keresek, se jogsi se kocsi, szülővel élek (nem anyagi, vagy leválási problémák miatt) és mégis van esélyem a csajoknál

aki csak rinyál és ráfogja minden hülyeségre, olyan kisugárzása is van, ne csodálkozzon, hogy menekülnek a nők tőle


24F

2017. júl. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Nehogy azt hidd, hogy annak, amit ezek mondanak, van bármi valóságalapja. Általában munkanélküliek, vagy valami alja munkát végeznek, diplomásként ritkán van az embernek ilyen problémája, ne parázz.
2017. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%

Irodavezető vagyok egy kis cégnél, bölcsész diplomám van, se autóm, se saját lakásom, mamahotel viszont van (nem futja albérletre). 29 éves vagyok, nem sokára 30. Esélytelen vagyok a nőknél.


Főnökömnek van BMW-je lakása, egy működő vállalkozása, és egy tőle 12 évvel fiatalabb, fitneszes szőke szép barátnője, amilyen nekem soha nem lesz.

2017. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37%
Nyelvi BA-t végzett (tehát diplomás) munkanélküli vagyok.
2017. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Van egy aránylag szűk réteg a nőknél, akiknek ez alap. Annyi, ne közöttük kéne keresgélni.

8 általánossal, munkaundorral, leharcolt kocsival, lakás nélkül is voltak számomra szép nők velem kapcsolatban. Sori munkástól a két diplomásig.

2017. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%
Én nettó 600-at keresek. Erre szinte minden nő azt mondja, h kva jó.
2017. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%

Hát igen... az én 180 nettómtól nem ájulnak el.


29/irodavezető

2017. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

"Általában munkanélküliek, vagy valami alja munkát végeznek, diplomásként ritkán van az embernek ilyen problémája, ne parázz."


Azért nem hiszem, hogy a 170 mély, kopaszodó, baltával faragott fejű, nyikhaj villamosmérnököknek/programozóknak is ritkán lenne problémájuk a csajozással. Persze sokszor a pénz beszél (de most amúgy is igazi őszinte kapcsolatra gondoltam) vagy egy rönklábú, tohonya, konyhásnéni alkatú csaj is lehet opció adott esetben, de lehet nem eléggé gondoltad ezt végig. Szóval önmagában a diploma/jó fizetés nem elég.

2017. júl. 21. 09:43
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyen besavanyodott, nyafogó, férfiatlan, hisztis nyakszakáll egyedek akkor sem tudnának csajozni, ha most a s.ggük alá gurulna egy hiperszuper BMW vagy kapnának egy saját villát a Rózsadombon.


Nekem akkor sem volt gondom a csajozással, mikor még otthon éltem és részmunkaidőben dolgoztam. Persze ezzel most belegázolok a sok homo frustratus lelkébe, de hát ez van.

2017. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%

Rengeteg pasas van, aki pénz és szép pofi, izmos test nélkül is tud barátnőt felmutatni. Ehhez vagy nagyon-nagyon jó duma kell, vagy az, hogy ne nála minden szinten 6 kategóriával jobb nő legyen a minimum, akivel még leállna. Persze, hogy a munkanélküli, anyjával élő 35 éves kifejezetten ronda Józsika, akinek anyu készíti össze a ruháját meg a szendvicsét, és ami kis pénzhez jut, azt is szgépes játékokra meg sörikére veri el, nem nagyon fog labdába rúgni a 22 éves jól kereső fitneszmodellnél. A tényleg átlagos csajokra meg rásüti, hogy bottal se piszkálná meg meg hű de ronda.

Plusz: sok pasas simán rásüti minden nőre, hogy visszafogott meg takaros csak azért, mert nem teszi ki a csöcseit premierplánba, aztán azok közül is persze a flegmákat meg a top cicákat hajkurássza... akkor nyilván pofára esik, mert azok valszeg a pénzre mennek.

2017. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!