Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon bejöttem a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejöttem a lánynak elsőre, de azt mondta, nem illünk össze, mit tehetek?

Figyelt kérdés

buliban találkoztunk először. Tánc közben eléggé egymásragerjedtünk, simogattuk egymást, a hátsóját is megfoghattam. Egyszer kétszer bele is remegett. Ő irt rám, hogy nagyon sokat gondol erre, mikor találkozunk ismét.

A következő találkozón csak beszélgetés volt, a másodikon strand. Ottis engedte az ölelgetést, simogatást, sokat mosolygott.

Végül megirta, hogy nem érezte ugyanazt, mint először, és ne folytassuk. Persze leültünk beszélni, nemis tudta megfogalmazni, kb. az volt, hogy van tapasztalata pasikkal, és ami most még nem okoz gondot, később ki fog bukni.

Én viszont nem értem, miért változott hirtelen ekkorát. Mit tehetnék?


2017. aug. 27. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos az ismerkedés már csak ilyen, van, hogy az egyik fél egyszer csak kiábrándul...szar érzés, de el kell fogadni.
2017. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Arra gondol nagyon sokat, hogy megfogta valaki a fenekét?

Meg beleremegett? Mibe? Hogy megfogtad a fenekét?

Huuuh, biztos jó sok tapasztalata lehet.

Megpróbáltátok, nem érezte, hogy összepasszolnátok, ennyi. Nem kell erőltetni, próba meg volt, többet nem várhatsz el.

2017. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!