Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit gondoltok arról, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondoltok arról, aki társkereső oldalon az általa megírt történetet írja bemutatkozásnak, valamint odaírja, hogy ha érdekel a folytatás, kérje el az olvasó?

Figyelt kérdés

Valamint további kérdés:

-Vonzó tulajdonság az a nőknek, ha valaki történeteket ír szabadidejében? Érdekli ez a nőket?



2017. szept. 5. 21:56
 1/8 A kérdező kommentje:
A történet eleje mondjuk egy középkori fantasy történet kezdete.
2017. szept. 5. 21:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez is olyan, mint bármi más hobbi, van, aki értékelni fogja, van, aki nem.

Én is írtam szabadidőmben régen történeteket és verseket. Párom is írt verseket. Én tudom értékelni.

Más meg nem. Ennyi. Nem vagyunk egyformák.


Azonban egy társkereső bemutatkozáshoz illik normális komoly hangvételű szöveget írni. Poénkodni lehet később is. Megemlítheted, hogy mi a hobbid, de nem kell a kisregény felét bemásolni. Ha érdekli, majd kérni fogja, hogy küld át neki.

2017. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a nő érdekel, és nem még egy Tolkien regény.

De ha már ott vagyok, úgyis elolvasom. A tartalom alapján

meg eldöntöm, mit gondolok :)

2017. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy előttem is írták, van akit érdekel az ilyesmi, annak nyilván tetszik egy ilyen bemutatkozás. Másnak meg nem.

Én mondjuk társkereső oldalon valami személyesebbet várnék, de jobb, mint a közhelyes idézetes baromságok a szerelemről meg stb.

Egyébként nekem valahogy feljönne egy csúnya előítélet, hogy aki ilyen fantáziavilágokba menekül, annak az életével lehet valami gond vagy ilyesmi. De lehet ez csak az én butaságom. Ettől függetlenül ha szimpatikus az illető, akkor nem foglalkoznék vele.

2017. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt Neked kell eldöntened. De èrdekelhet, mert foglalkozol vele....
2017. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem olvasnám el.

Pedig én is írtam egy csomó fanfictiont meg "könyvet", de soha nem mutiból, csak saját szórakozásra.

2017. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 RoseTyler ***** válasza:
Hát, ezt így általánosságban kérdezni, hogy érdekli-e a nőket, elég értelmetlen dolog. Ezzel hasonló érdeklődési körre tudsz max szűrni, vagyis lesznek nők, akiket érdekel, és lesznek sokan, akik magasról tesznek rá, vagy épp taszítja őket. (Tudod, egyesek a fantasytől és/vagy sci-fitől kifejezetten irtóznak.) De én is csináltam ilyesmit anno. Csak én egy kicsit elvont bemutatkozást írtam enyhébb fantasy köntösbe csomagolva. Voltak pasik, akiknek felkeltette az érdeklődését, meg voltak, akik figyelmen kívül hagyták és csak a képeim érdekelték őket. :D
2017. szept. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően tetszik, ha valakinek van irodalmi vénája (én is fantasy vonalon mozgok, de totál lenyűgözött, mikor a páromról kiderült, hogy verseket írt régebben :D), de szerintem egy társkereső bemutatkozójába nem való a regényrészlet.

Maximum a téged jellemző dolgokhoz egy max egy-két soros idézetet tudnék elképzelni, ami különleges számodra, vagy frappáns. Ha tetszik valakinek, akkor úgyis rá fog kérdezni, hogy honnan idéztél. :)


De az általad leírt verzióról azt gondolnám, hogy az illető nem társat keres, csak önigazolást. Arra meg csináljon inkább blogot.


Röviden: az írói véna vonzó, a felvázolt terved nem.

27N

2017. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!