Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelöl vissza?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot társkeresőn. ritkán beszéltünk ott, de akkor nagyon jókat. a legutóbbi beszélgetésünkkor felvetette, hogy folytassuk facebookon, én meg is adtam az adatlapomat, hogy jelöljön be, ő is elküldte a sajátját, így én jelöltem be őt. Viszont nem igazol vissza tegnap óta....lehet alaptalanul aggódom, de mégis úgy érzem, hogy nem akar vissza igazolni. Ti mit gondoltok erről?

2017. szept. 11. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Húú,ti aztán tudtok élni :D egyik levelező rendszerből a másikba.Nem mindegy hol írkáltok?

Beszélgetni jelölés nélkül is lehet nem? Hogy hívják? Bármi Áron?

2017. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mondjuk lány vagyok, de utálom az ilyen "nem ismerem" ismerősöket. Nagyon sokszor megy az, hogy bejelöljük egymást, rá pár napra meg megszakad a kapcsolat és lett +1 idegen, aki nézegeti az adatlapom, és akit törölhetek ki.


Ha Facebookon akarom folytatni (mert ott kényelmesebb és elérhetőbb is vagyok), akkor általában úgy szoktam, hogy írok a másiknak, vagy ő ír nekem (nálam engedélyezve van, hogy az is írjon, aki nem ismerős). Talán érdemes lenne várni, vagy ráírni. Aztán ha nem, hát nem.

21N

2017. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindenki ül nonstop a Face előtt.

Én pl.5 hónapja nem néztem meg.

2017. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugye ő adta meg elsőnek a facés oldalát és nem te? Én biztos is, hogy nem jelöltem volna meg. Elvégre ő a férfi.Várd ki legközelebb, ha ilyen adódik. Elvégre NŐ vagy, vagy mi a szösz?

A facén speciel olyan másfél éve nem voltam. Akit ismerek, azt személyesen ismerem. Már kinőttem ebből a hol voltam tegnap és kivel, és már idén a negyedikkel vagyok kapcsolatban.


Nem kell aggódnod, de ha elkezdesz nyomulni, és azt erősen teszed, a srác megijed és lép tőled. Ügyes legyél!!!

2017. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!