Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék sikeresen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Azért írok, mert sajna nem igazán megy a társkeresés. Próbáltam már bulikban, társkereső oldalakon, de sehol nem tudok eljutni még javarészt egy randira sem. Már nem nagyon tudom, mit lehetne még kitalálni. Főleg, mivel lassan még kevesebb szabadidőm is lesz, mert sofőrködéssel akarok foglalkozni, így a személyes ismerkedésre még kevesebb időm lesz. Bár, amikor azt legutóbb csináltam 2 csaj is igen megszvatott, így ahhoz se annyira füllik a fogam. A netes oldalkon viszont kb 5 mondat után senki nem ír vissza, vagy akár egyáltalán nem.


Mit lehetne még tenni? 22/f



2017. szept. 25. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Erre így nem nagyon lehet válaszolni semmi olyat, aminek túl sok hasznát vennéd. Javasolnék könyveket, de a legtöbb üres közhelyekkel és értelmetlen amerikai kultúrán fejlesztett baromságokkal van tele.


Szóval a legtöbb amit megtehetsz, hogy rájössz, hogy mi a baj veled. Aztán ha ez megvan, akkor ezen kell változtatni, már ha persze lehetséges. Mindenkinek van esélye nőknél, csak sajnos van akinek a világ összes ideje is kevés, hogy megtalálja azt, akire ez igaz.

Aki rendelkezik a nők által preferált attribútumokkal annak sokkal könnyebb az életük ezen a téren.


Tessék, leírtam néhány közhelyet, remélem tudsz velük kezdeni valamit.

2017. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!