Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi ezek közül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ezek közül a tulajdonságok közül egyel is rendelkezik, akkor ne számítson átlagos barátnőre hiába van mellette bármilyen jó tulajdonsága is?

Figyelt kérdés

- félénk

- tutyi mutyi

- nagyon vékony, gyenge

- anyuka pici fia

- nagyon határozatlan

- igénytelen


2017. szept. 28. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennél jóval hosszabb a lista, barátom. Ez kb az hogy nem néznek gyereknek általánosságban.
2017. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy nem, de nekem az a röhejes, amikor egy olyan tulajdonságot írsz, mint az "igénytelen" amin akár ebben a szent pillanatban is változtathatnál, csak akarnod kellene, de inkább azt kiabálod, hogy "MIÉRT ver a sors engemet", hiszen az könnyebb...
2017. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen
2017. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pontosan. Nem is értem, ilyen tulajdonságokkal hogy lehet egyáltalán élni, nem még hogy párt keresni.

Még a félénkség, ami bizonyos mértékig belefér, de vannak akik nem mertnek a boltban szólni az eladóhoz, meg hasonlók, azok nem tudom, mit várnak :D

2017. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A félénkség nem baj, bár van extrém félénkseg is, ahogy az utolsó írta pl., na ott már felejtős a dolog.
2017. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Egy férfi legyen FÉRFI. Határozott, erős, domináns, magabiztos (persze egészséges mértékig).


(nekem is volt randim hasonló fiatalemberrel /amúgy okos, értelmes volt, a külsejéből is lehetett volna jobbat kihozni, tehát láttam benne potenciált/, de bementünk egy étterembe, a pincérnő ránézett, megkérdezte tőle, hogy "miben tud segíteni?", ő meg -nem tudom zavarban volt-e, vagy mi történt- teljesen lefagyott, egy szót sem bírt kinyögni, erre a pincérnő ismét megkérdezte, hogy "can i help you?" - na, ekkor gondoltam mentem a menthetőt, mielőtt tovább ég szegény kértem én egy asztalt... innen már nem lehetett felhozni a dolgot...)

2017. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyik tulajdonsaggal rendelkezo ferfivel sem jarnek, ezalol a vekony esetleg kivetel mert a vekony ferfiak bejonnek, VISZONT a gyengek nem, a parom eleg vekony, ennek ellenere baromi eros, van rajta izom is, csak ranezesre nem latszik, plane ruhaban.
2017. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ezek olyan tulajdonsagok pont, amit nem lehet más pozitív tulajdonsagokkal kompenzálni.
2017. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, vékony vagyok, mégsem vagyok gyenge.

De akkor gondolom ha kigyúrom magam, elvárhatom, hogy a barátnőm legyen nádszálvékony

2017. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#4 "...nem tudom, mit várnak..."


Én a halált.

2017. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!