Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Figyelemfelkeltő vagy hivalkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelemfelkeltő vagy hivalkodó kép?

Figyelt kérdés

Mivel az USA-ban nyaraltam egy ott készült képet tennék ki társkeresőre. Lányok, bennetek milyen érzést kelt a képem? Sikeres lehetek ezzel társkeresőn?


[link]



2017. okt. 6. 09:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%

Az hogy talán zsidó a srác. Nope nope nopppeee :D

Ui: társkereső lányoknak biztos jó vagy, azok a főnyeremények :D

2017. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha társat keresnék nem érdekelne a háttér az sem hogy hol nyaraltál de azokat a lányokat akiket ez érdekel azokat én neked nem ajánlom komoly kapcsolatra...
2017. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen fejjel teljesen mindegy hogy mi van a háttérben. Nem csoda hogy élőben nem megy a csajozás...
2017. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
nem vagyok csaj, de hallod öcsém kezdj már magaddal valamit...übergáz
2017. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Reisz Pityu kalandjai Washingtonban. :D
2017. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy mi van a háttérben, engem teljességgel hidegen hagyj. Én a férfit szoktam megnézni a képen, hogy valami felkelti-e bennem a figyelmet.


Rólad, meg tudod mi jutott az eszembe (persze, nem sértésnek szánom)? Egy, kb. 15 évesnek tűnő srác, aki, alig várja, hogy elolvassa az új képregényét, vagy kijöjjön az új, kedvenc, sci-fi filmje.


Aki, hasonló beállítottságú lány, mint te, lehetsz, nekik, biztosan be fogsz jönni. Teljesen mindegy, hogy mi lesz a háttérben.


De, bennem sem egy komoly, de sem egy izgató férfi még csak látszatát sem keltetted fel. Inkább, egy kisfiú a képen, egy kiránduláson.


Érdemesebb lenne más képet választanod, szerintem.


Bocsánat, ha sértő voltam.

2017. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
Miert rakod fel szerencsetlen srac kepet, ilyen szoveggel?
2017. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Hosszabb haj és egy új szemüvegkeret csodákra lenne képes, mert amugy nincs csúnya arcod.

A göndör haj amugy is hosszan szép (vállig vagy az alá)

2017. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, lányként válaszolok: elsősorban sosem a háttér a fontos, hanem az ember, aki a képen van. Állhatsz te a Taj Mahal előtt is, ha előnytelen vagy rajta.

Hivalkodónak nem hivalkodó (+megsúgom, senki nem fogja kb tudni, hol készült a fotó, őszintén szólva), de nem alkalmas arra, amire használni szeretnéd.

Én ezen a fotón egy zárkózott, önbizalomhiányos, magára nem túlzottan sokat adó srácot látok- bántás nélkül. Nem vagy csúnya, sem unszimpatikus, de vonzó sem. Ez a kép senkinek nem fogja megragadni a figyelmét.

Javaslom, inkább készítsz egy közelebbi, portréfotót. Ahol jobban kinyitod a szemed és kezd valamit a hajaddal. Sokkal előnyösebb lenne :)

22/L

2017. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
Profilkepnek nem a legjobb mert kicsi, annak inkabb arckepet tennek ki vagy valami kozelebbit, de egyebkent meg nincs baj a kepeddel, az itt lehuzok ennel szerintem joval rondabbak. Az teny, hogy egy modernebb szemuveg es kicsit hosszabb haj jobban allna, de amugy nem gaz.
2017. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!