Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nyugszik meg a lelkem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyugszik meg a lelkem és áll helyre az önbecsülésem, ha egyszerűen levegőnek nézem a csajokat?

Figyelt kérdés
Sosem beszéltem még fél óránál többet egy lánnyal sem, természetesen egy csók sem csattant el, ronda/alacsony/sovány/félénk/beszédhibás/gyengén látó/fásult stb. ember vagyok és még napestig sorolhatnám a negatív jelzőket. Alapvetően mazochista vagyok (élvezem amikor nyomorúságos dolgok történnek velem, pl. cinikusan röhögök magamon, amikor egy tárgyból megbukok vagy nem sikerül a zh) azonban azt is észrevettem, hogyha teljes mértékben ignorálom a csajokat (nem nézek rájuk az utcán, szándékosan levegőnek nézem őket akármi is történjék), akkor helyre áll az önbecsülésem és ezt gondolom magamban: "Egy nőnemű személy, semmi közöm sincs hozzá. Ő is levegőnek néz, én sem foglalkozok vele." És ilyenkor olyan szintű önigazolással szembesülök, ami megnyugtatja a lelkemet, hogy nekem nem valóak a nők és a szexuális élet. Van még rajtam kívül olyan, aki hasonlóképpen érez?

2017. okt. 7. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem gondoltál még arra, hogy egy pszichológus szakdolgozatához legyél alany? Ha sokakat megihletsz még a tananyagba is bevennének.
2017. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
#1 XDD
2017. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
A lefolytás nem megoldás semmire, idővel csak rosszabb lesz. Meg valahol szánalmas is ha ezzel akarod növelni az egódat hogy flegmázol, főleg abban a tudatban hogy az első csajhoz szaladnál mint egy kiskutya aki egyszer is nyitna feléd.
2017. okt. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Na én nyitok feléd. :D Írj.
2017. okt. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert nincs megfelelési kényszer, nem vágyakozol, nem kapsz megalázást, átverést a csajoktól.
2017. okt. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
nincs ebben semmi meglepő, igazad van, sokszor én is levegőnek nézem őket, telejsen felesleges velük foglalkzoni ,csak az időt, energiát viszi, nagy befektetés, kis haszon. És, igen, azért írom ezt mert egy futottak még kategóriájú fazon vagyok, de ezt elfogadom és így könnyebb.
2017. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!