Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon alacsony csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon alacsony csúnya vékony visszahúzódó félénk férfi örüljön ha egy nő szóba áll vele és ne válogasson ha társat szeretne?

Figyelt kérdés
Mennyire válogathat egy ilyen férfi? Örüljön bármilyen nőnek?
2017. okt. 8. 09:51
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
80%

Fodrász, önismeret, testedzés, fogorvos, bőrgyógyász, ruhabolt, és sok tét nélküli (eleinte rövid, pár mondatos) beszélgetés lányokkal.


Miért gondolja mindenki azt, hogy azonnal az igényeket kell leadni és rögtön magával kezdi mindenki? Fejleszd magad, nagyon kevés a valóban ronda ember, sokkal több az akaratgyenge.


Társ esetében nem válogatás kérdése a dolog. Nem lesz a társad, akihez nem vonzódsz, akire nem tudsz felnézni, akivel nem érzed jól magad. Most azt hiszed, hogy bárki ölelésével beérnéd, de ez butaság. Hidd el.

2017. okt. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
45%
Igen, de valószínűbb, hogy soha egy nőnek sem fogsz kelleni ilyen kinézettel.
2017. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
63%
Nem kötelező csúnyának, vékonynak meg visszahúzódónak lenni... Nem kell leadni az igényeket meg összejönni bárkivel. Csupán fejleszteni kell magadat, ennyire egyszerű. Meg ez az "örüljön bármilyen nőnek" akkora egy tapló bunkóság... Undorító dolog összejönni valakivel, aki nem kifejezetten tetszik és nem is szeretem, csak hogy legyen valakim.
2017. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
42%
Akik a fejlesztéssel jönnek: a magasságot pl. hogyan lehet fejleszteni?
2017. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
162 cm vagyok....
2017. okt. 8. 10:25
 6/51 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy de a magasság pont nem oszt nem szoroz egy kapcsolatban. Csak egy nagyon gyenge kifogás, hogy "jajj azért nem kellek a nőknek, mert alacsony vagyok". Én 156 centi vagyok, hidd el nincs nálam alacsonyabb pasi és doszt nem zavar a 162 centi se.
2017. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
81%

első válaszoló vagyok: a magasságot sehogy. Higgyétek el nekem, a magasság nem kizáró ok, sőt. Persze a csajok egy jelentős részénél az alacsony mívolt kizáró tényező, de.


DE.


Személyesen tapasztaltam, volt egy nagyon jó haverom, teljesen átlagos testalkattal, elrepedt szemfoggal, ami bebarnult neki még kiskorában (10-12 éves lehetett). Felnőtt, és 18 évesen elment a családi vállalkozásba melózni (mezőgazdaság), és ha már így alakult, elugrott fogorvoshoz és megcsináltatta a fogát.


Mivel a srác nagyon alacsony (talán 160 körül lehet), 1 év meló után, úgy nézett ki, mint egy testépítő. Ugyanis minél alacsonyabb vagy, annál rövidebbek az izmaid és annál könnyebben tudod magad kigyúrni. 1 év testépítés egy 160 és egy 185 centis fickó esetében ég és föld eredménykülönbséget produkál.


No ezek után már rühelltem ha jött velünk bárhova, mert a csajok úgy tapadtak rá, mint légy a légypapírra. A magasságoddal ne foglalkozz. Az olyan, mint a szemed színe. Adottság, ami ellen nem tehetsz, fogadd el, lépj túl rajta, hidd el, nem múlik rajta semmi. Sőt, fordítsd az előnyödre.

2017. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
41%
Egy ilyen férfi menjen pszichológushoz, ha ennyire nyavalyog...
2017. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
66%

Az alacsony pasik egy részével nem az a probléma, hogy alacsonyak, hanem hogy nyafognak miatta. Láttam már alacsony pasikat barátnővel, párkapcsolatban, házasságban, csakhogy ők olyan alacsony pasik, akik nem teszik tönkre a kapcsolataikat ilyen dedós negatív felfogással. Természetesen ők sem jönnek be minden nőnek (nem is kell minden nőnek bejönni), de akik elnézik a magasságbeli hiányosságaikat, azoknál igen.

Megjegyzem, akiknek nem számít ez a magasság dolog, az sem jön össze egy komplexusos hülyével.

2017. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Egy ilyen fiú viselkedhet férfiként is.


Nem vagyok kinézetre a nők álma (bár én magas vagyok), és emiatt egyedül vagyok jó ideje (2 éve).


Nem nyafogok, és nem ugrok bele bármilyen kapcsolatba csak azért, hogy legyen valaki mellettem, bárki is legyen az.


Helyette koncentrálok magamra, sportolok, próbálok adni a megjelenésemre, de a legfontosabb, hogy fejlesztem a személyiségem.


Valamennyire mindig nehezen fogok ismerkedni, barátkozni, de már eljutottam oda, hogy egy hobbi kapcsán ismeretlenekkel találkoztam, megismertem 2 nőt is ezen keresztül. Esélyem sem lenne náluk, de a baráti beszélgetés szint már megvan, ki tudja egy nap lehet, hogy valamelyik bemutat egy barátnőjének, akinél már esélyem is lesz.


Addig meg egyedül is lehet élvezni az életet, sportolj, utazz, tanulj új dolgokat, olvass, alakitgasd a karriered, boldogabb, kiegyensúlyozottabb ember leszel egyedül is.

2017. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!