Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kevésbé kritikusak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kevésbé kritikusak a külföldi férfiak a magyaroknál?

Figyelt kérdés

Itt rengeteg kérdésnél olvasom, hogy a magyar fériak elvárása, hogy a nő rendszeresen edzzen, diétázzon, fitnessmodell testalkat, instaceleb kinézet a minimum, ahonnan nőnek számítasz...

Én külföldön élek 19 éves korom óta, a párom is külföldi.

Érdekesmód, itt sok férfinak tetszettem mindigis holott teljesen átlagosan nézek ki.

Illetve az itteni nők sincsenek túlcicomázva, a nagyrészük enyhén vagy abszolút nem sminkel, vállig és derékig érő közti természetes színű saját haj, átlagos ruhák, pedig az itteni fizetésekből simán megengedhetnék az extra külsőt.

Ha látok póthajas, agyonsminkelt, feltöltött szájú, tűsarkakon tipegő fiatal lányt, akkor az biztos kelet-európai.


Mi az oka, hogy pont Magyarországon ekkorák az elvárások?


2017. okt. 22. 13:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Legalább ugyanannyira kritikusak ott is, csak nyugaton dívik a PC meg a felszínes kedveskedés, ami miatt mást mondanak mint a valódi véleményük. De közben meg tömegesen járnak Kelet-Európába csajozni, szerinted miért?
2017. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem kérdezgetem őket, hanem látom a párokat, családokat.
2017. okt. 22. 15:13
 13/21 anonim ***** válasza:
12: És? A hazai közértekben te komolyan csak topmodelleket láttál?
2017. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mert akiket làtsz palik azok a mosogató vagy ilyen 1500 eurós fizetésû hàtizsàkos frodók azok meg soha nem kellenének a fullos nõknek,kint meg retkek a nõk,aki fullos az nem fog közemberrel szóba àllni hanem ott is az öltönyös több ezer tízezer eurós fizetésû izmos pasikkal csak.


Fullos nõk ott is vàlogatnak ami érthetõ.

2017. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Akiket látok, azok ápolt 25-35 közötti normális keresetű, nem ritkán öltönyös jóképű férfiak.

Mondjuk nem a szolis-szedett szemöldökű, vonalzó mentén borotválkozó kategória, plázacicákat tényleg inkább ők szoktak sétáltatni.

2017. okt. 22. 15:40
 16/21 anonim ***** válasza:
14%

Ennyi,àtlagos pali ott se fog fullos nõt kapni,hanem vihetik a hàtizsàkos frodókat,tornacipõben.


Borzasztó hogy a nyugati nõk milyen retkek tisztelet a kivételnek pl Hollandiàban.

De 80% igénytelen,nõietlen.

2017. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Tudod, van, akinek a nő nem mutogatni, hanem társnak kell. De olyannak, aki reteknek mer nevezni egy nőt, annak hiába magyaráznék bármit is...
2017. okt. 22. 15:44
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon nagyon kevés férfinek jövök be, de évekig éltem én is Nyugat-Európában és ott nagyon tapadtak rám a pasik. Mindenféle korosztály és nem a mosogatófiúk, hanem kollégák a cégnél stb. A volt férjem sem magyar.
2017. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
A magyarok alapból állandóan óbégató meg elégedetlenkedő emberek, szóval.
2017. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"A magyarok alapból állandóan óbégató meg elégedetlenkedő emberek, szóval."


Legalább Sunshinedoll is megerősíti a saját állítását :D

2017. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!