Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A roma nőket könnyebb ágyba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A roma nőket könnyebb ágyba vinni mint a magyar nőket?

Figyelt kérdés
Előnytelenebb külsejű férfiaknak érdemes roma nőknél próbálkozniuk?

2017. nov. 1. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

Nem könnyebb szerintem. A legtöbb cigány csaj nem nagyon akarna magyarral kezdeni. Előnytelenebb külsejű magyarral pedig pláne nem.

Arról nem is beszélve, hogy többségük fiatalon, szülés előtt sokkal jobb külsővel rendelkezik mint egy átlag magyar lány, ezáltal vannak hódolóik bőven.

2017. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Több okból sem:

A kiscsalád megtalál téged.

Minden nő ugyan olyan, csak a pénzre és a jó külsőre gerjed.

A roma csajoknak elég komoly fenntartásai vannak a fehér palikkal egyébként is.

2017. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak magyar --> roma irányban megy a megkülönböztetés, ott sem szívesen keveredik a többség.
2017. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Engem egy jó pár roma lány űldöz a szerelmèvel pedig szîn magyar vagyok. Vagyis az az igazság, hogy egyszer tàrskeresőn ráîrtam egyre annyira el voltam keseredve,Ő az egyik barátnője rámîrnak , hogy randizzunk ő közèpkategóriás romák, bad...on sok ilyen làny kezdeményez nàlam. Haverom kezelgetett annó egy ilyen lànyt mindig amikor szórakozni mentünk. Adják magukat könnyen de a hagyományok szokások furcsàk ha meg lefekszel vele lehet, nincs menekvès megfognak magiknak fizetésed felèli a család...
2017. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen más a neveltetésük. Nekik az a cél, hogy szüzen menjenek férjhez (ezért házasodnak olyan korán) és sok gyereket szüljenek.

Gondolom, nem családot akarsz alapítani...

Akiket meg nem a hagyományok szerint nevelnek, az meg rosszabb, mint a fehérek. Haszonleső, pénzéhes, lehúzós, és ne vegyél rá mérget, hogy nem akar tőled egy kis gyerektartást bezsebelni egy balesettel.

(A többségnek 20 évesen már legalább egy gyerek van!)

2017. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom nem valami borsodi, írástudatlan, két hete nem fürdött putrisra gondolsz. Hanem civilizáltabb, európaibb csajt képzelsz el. Általában buták és primitívek, de tényleg van közöttük néhány amelyik nem köpköd, fogai is vannak, nincs rajta rózsaszín ruci, kék szemhéj és a pacsuli csadtól eltekintve eszméletlen teste van és az arca is vonzó.

Ha nem vagy szakadt, hanem jó a megjelenésed csak nem vagy egy csúcs pasi akkor lehet esélyed. Baromság ez, hogy gyereket akarnak 15 évesen és lehúz a család. Van ilyen is, de főleg azoknál akikhez nem lenne gusztusod amúgy sem.

Próbálkozz be néhánynál, úgy gondolom összejöhet. Szerintem sok még örülne is, ha egyszer egy magyarnak bejönne és megbirizgálná.

2017. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*szagtól eltekintve
2017. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Fúj, ennyire rossz a helyzet??Pfff.
2017. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

attól függ hogy melyik fajta.

mert két erősen elkülönülő típusuk van.

1.a hagyományőrző.

ezzel a típussal kb nem tudsz kettesben maradni,mert őrzik,mindig van vele családtag.

ők azok akiknek derékig érő haja van és nem hordhatnak nadrágot csak szoknyát.

2.és a "magyarosodott" vagy inkább elparasztosodott,ruhák terén nulla ízléssel.

őket fel tudod csípni ha kellően nagyszájú vagy te is és férfiasabb a megjelenésed.

2017. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze, minden cigány ugyanolyan. Mint ahogy minden magyar is. Logikus, nem?
2017. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!