Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn saját képpel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn saját képpel miért 0 embernek vagyok szimpatikus?

Figyelt kérdés
Más,jól kinéző pasi képével pár óra után már nem tudtam számolni,mennyien randiztak volna.
2017. dec. 1. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mutasd a kepet.
2017. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mutatok
2017. dec. 1. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Tudod te a választ.


Amúgy én jól nézek ki élőben a visszajelzések alapján, még sincs sikerem pl. Tinderen. Lehet, meg kéne tanulnom fotózni. 😂

2017. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tinder az szexpartner kereső.
2017. dec. 1. 21:50
 5/7 Clay Morrow ***** válasza:
90%

Nem tetszel másoknak. De nyugodj meg, szart se jelent, ha igen.


Saját tapasztalat, kísérlet:

Szeptember elején én és egy haverom letöltöttük a Tinder-t. Ugye ott csak egy, illetve pár képet lát a másik fél, ez alapján dönt. Nem vagyok közel sem a legjobb kinéző egyed, de azért csúnya se, max. a "stílusomat" nem tolerálják sokan. Haveromról nem nagyon tudok nyilatkozni, de nem mondanám csúnyának, olyan átlagosnak. Kb. egy hónap elteltével levontuk a következtetést. Neki összesen KÉT match-je volt (nem valami dekoratív hölgyek, átlag/alatti), míg nekem kb. 20-25 (többnyire csinos, jól kinéző lányok). Ő írt annak a kettőnek, én pár kivételével mindenkinek. Mi lett az eredménye? Ő nulla választ kapott, én negyedétől nem kaptam, a többitől viszont igen, de egyikből sem lett semmi, mind véget ért egy bizonyos pontnál. Tehát szart sem ér, hogy mutatnak egy parányi érdeklődést is, mert nem gondolják komolyan és én többet idegeskedtem mint ő..

2017. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
A társkeresőt meg kéne hagynod utolsó lehetőségként, amennyiben a többi, valo életben kínálkozó lehetőséget nem élted meg. Járj inkább többet társaságba, ilyen-olyan eseményekre, ahol elsősorban nem a fizimiskád a döntő abban, hogy egy nő szóba áll veled, vagy sem.
2017. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert ott kb a divatos végzet hímei-re figyelnek fel csak a nők.


Jól eltalált kép kell rólad, divatos drágának tűnő ruhában, szintén divatos ecsetfejjel, hipsterszakállal, és bárgyú önelégült, "lehúzomabugyidat a nézésemmel" nézéssel.

2017. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!