Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "korhatásros szerelem" című...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "korhatásros szerelem" című új magyar sorozattal, tulajdonképpen reklámozni akarják az idősödő nőket is?

Figyelt kérdés

Természetesen nem egyedi kezdeményezés a téma, a nyugati filmiparból koppintott téma mint az összes többi.

De az egésznek a lényege, tulajdonképpen a 40 felé haladó nők "reklámozása"?

Ez egy megoldandó társadalmi probléma lenne, mert az istennek sem akarják a mai férfiak nőszámba venni, csak a huszonéves nőket. Még a 40-es pasik is.


2017. dec. 2. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, ez egyszerű médialogika. Ahol vér van, dráma van, vagy punci, azt sokan nézik. Az ember a vele azonos korú, vagy hozzá korban közelálló szereplőkkel jobban azonosul, tehát csak jobban behúznan még egy réteget a fogyasztók közé, növelve ezzel a nézettséget. Profit, nincs benne semmi más nemes vagy kevésbé nemes cél.


De nem tudom, mi ez a műsor, 9 éve nem szokás nálunk a TV, kimarad a szenny az életemből.

2017. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

"az istennek sem akarják a mai férfiak nőszámba venni, csak a huszonéves nőket."


Ez baromság. Nem szorulnak reklámozásra. Sokkal könnyebben találnak párt, mint a hasonló korú férfiak.

2017. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a nőknek kellene észrevenniük, hogy minél inkább a külsejüket hangsúlyozzák ("hogy észrevegyenek" - WTF?), annél inkább asszisztálnak ahhoz, hogy a férfiak érdeklődése leszűküljön a külsőre és ezzel együtt az életkorra. Tudom, a két oldal kölcsönösen erősíti ezt a tendenciát, de a nőknek lenne inkább eszköze tenni ez ellen, mert társkeresés szempontjából még ma is ők vannak döntő pozícióban.
2017. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem ezzel a milf fantáziát szolgálják ki, amikor a huszonéves fiúk a tapasztalt, gátlástalan de még iszonyat dögös idősebb nőre vannak ráizgulva.
2017. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Elég pejoratív ez az "idősödő nő" kifejezés.. elmondom neked, amióta elmúltam 30 csak fiatalabb pasijaim voltak, mert pont a fiatal lányokkal nem tudtak mit kezdeni a srácok..

Az, hogy ez marketing, lehetséges. De hogy néha még itt Magyaro.-on még mindig inkább elfogadottabb egy idős 60 plusszos pasi meg egy 20-on éves nő "szerelme/sugardaddy akár/ mint egy jó karban lévő 40feletti nő és egy uramatyám 20-on éves srác kapcsolata az kiveri a biztosítékot.. itt járunk még, éljen, nyugat szele végre ide is elért..

sajnos sok ember még mindig szemellenzősen közelít a dolgokhoz, főleg itt vidéken. néha kicsit cikinek találom ezt a gondolkodásmódot, mert éltem már külföldön és ott leszarják, hogy te kivel vagy, ha saját nemedhez vonzódol oké, ha fiatalabb a pasid/nőd oké, ha egyedül akarsz élni oké, ha nem akarsz gyereket oké. Remélem egyszer ide is elér ez a gondolkodásmód, hogy mindenki foglalkozzon már végre a saját életével és ne másokéba turkáljon. geez...

2017. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akár tetszik, akár nem, egy 40 felé haladó nő, az már idősödő. A szó népes és biológiai értelmében is. Már képtelen az utódnemzésre, már nem olyan vonzó, és a férfiaknak csak ez számít.
2017. dec. 2. 21:18
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom, az általam ismert férfiaknak nem egészen "csak ez számít", de lehet, más dimenzióban élünk. Hallottam már férfiak közti beszélgetést nőkről 40 felett is, nem volt szó ilyesmiről. Jól sejtem, hogy még kistakony vagy, és azért érzed ennyire nyugdíjas kornak azt a negyvenet? Mert azért még apámék korosztálya (50-60) is úgy vélekedik a korabeli nőkről, hogy egyrészt a bögyét a mai napig szemügyre veszi, másrészt meg előszeretettel beszél arról is, hogy "összeszedett kis nő", vagy "barátságos, elfogadó". Tudom, mert van pár özvegy meg elvált, aki keresi a szerelmet ennyi idősen is, 40-50 körüli nők személyében. Szép is lenne, ha annyi "vén marha" lenne, hogy 50 év nem volt elég neki felnőni annyira, hogy ne csak a külsőt vegye észre. Ez a nevetséges felfogás csak a hormontúltengéses, túl kevés pofont és tapasztalatott kapott huszonévesek, korai harmincasok ismérve...:)
2017. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Solana:

Épp, hogy az 50 körüli, úgymond sikeres férfiak csinálnak presztízs kérdést a nő életkorából. Akárcsak az autójuk méretéből és márkájából, úgy a nőkből sem jó nekik a "használt". Pejoratív vagy nem, de egy idősödő nő, az olyan mint egy tragacs autó. A melós proliknak van.

2017. dec. 2. 21:43
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, egyszer majd talán te is felnősz.:) Sok sikert a lányokhoz addig is.:)
2017. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem kommentálóhoz, éretlen gondolkodásra utal a kiírott kérdés és főleg amiket még kommentben írsz. lepontozhatsz, de attól még ez a helyzet. majd az élet megtanít tisztelni a másik embert. nem vagyok még 40éves, de mint nő irritál az ilyen kiírás, hogy "a mai férfiak nőszámba venni, csak a huszonéves nőket." fingod nincs még az élethez. hál istennek sok pasinak a nő agyára, lelkére is szüksége van, nem csak a fiatal testére..
2017. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!