Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as férfiak! Ti hogyan teszitek túl magatokat azon, hogy szinte láthatatlanok vagytok (akire ez igaz) a nők szemében és jó eséllyel egyedül öregedtek meg?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 19:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért szerintem 10 ből 8 férfi nem akar egyedül élni a 40-es, 50-es éveiben, pláne nem öregkorában, 65 felett.
2017. dec. 8. 19:37
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy csodálom azokat a 40-es férfiakat, akik nem is jóképűek, mégis 25-30 éves kor közötti nőket kapnak meg. Se nem gazdagok. Én még csak 32 vagyok, de már most öregszem és rettegek a magánytól.
2017. dec. 8. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Eleg ha 1 not talalsz, nem kell minden nonek tetszeni.
2017. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Azokért a nőkért, akik nem látnak, nem kár :)
2017. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Én sem egyedül akarok megöregedni, de benne van a pakliban, sajnos kissé suta vagyok ismerkedésben.

Egyébként legyenek hobbijaid, ha megunsz egyet keress újat. Mindig új kihívásokat keress, mint munka, hobbi, stb...

2017. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, te is csak a friss pipiket veszed észre. Miért várod akkor a másik nemtől, hogy te kelljél, ha azonnal lecserélnéd az öregecskedő feleséget, amint lenne rá lehetőséged?

23/N

2017. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fszomért kell ugyanezt megkérdezni szinte minden nap? :D


Mégis mit érezne szerencsétlen? Nyilván sz.r érzés neki, majd ha már eléggé fáj, akkor vagy változtat rajta, vagy drasztikusan véget vet neki és a Dunába ugrik vagy beletörődik és elengedi a dolgot, aztán foglalkozik mással az életben (ami egyébként sem csak nőkből és csajozásból áll).

2017. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!