Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 25 éves férfi összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 25 éves férfi összejön egy 17 éves lánnyal azt mindenki elítéli, de ha egy 25 éves lány egy 45 éves férfival az teljesen elfogadott?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszéltél több, mint 7 milliárd emberrel a mindenki esetében? Én pl. sokkal előbb értetlenül állok az előtt, ha egy 25 éves fruska összejön egy 45 éves fószerral, mint előbbi esetben.
2017. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sokan mondják, hogy egy 25 éves mit akar egy 17 évestől? Ja nyilván szexet, még véletlenül sem szerethetik egymást...


Ennyi erővel, akkor ugyanígy ki lehet jelenteni, hgoy egy 25 éves lány mit akar egy 45 éves férfitól? Lehetne mondani, hogy egyértelműen pénzt,egzisztenciát, hogy eltartsák. Ami nyilván nem feltétlen igaz, mert köztük is ugyanúgy lehet szerelem, csak ez kettős mérce fura nekem, hogy az előbbit elítélik, a másik meg teljesen természetes.

25 éves férfiak sok esetben kénytelenek 17-18 éves lányokkal ismerkedeni, mert a25 körüli lányok gyakorta 30-40-esekre pályáznak.

2017. dec. 12. 15:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Kicsit off, de én is átérzem. Sokkal elfogadottabb, hogy az egyik rokonom 27 éves a barátnője meg 18, mint hogy nekem 22 évesen 19 éves a barátom...
2017. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

25 éves férfi + 17 lány teljesen OK. A fiam 22 éves de nem tudnám elképzelni egy 22 éves lánnyal, max 16-17 évessel.

Álatalánosságban a mai fiúk sokkal később lesznek férfiak mint a mai lányok nők. Egy kapcsolatban a férfi legyen aki vezet (és nem irányít).

2017. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Én nem teszek különbséget. Mindenkit egyformán elítélek. :)
2017. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert a 25 éves lány/nő már kiforrott személyiség és logikusabb döntésekre képes kevésbé elvakítható és naiv (elvileg) mint egy 17 éves kiforratlan személyiség aki épp fogódzkodót keres a felnőtté válás küszöbén. Egy bizonytalan alakuló személyiséget könnyű formálni és sokan ezzel vissza is élnek.
2017. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se.

25 évesen ciki 17 éves szinten lenni, egy 17 éves pedig nincs egy 25 éves szintjén. Beszéljünk itt egy átlag 25 évesről.

Itt a probléma,hogy a lány próbálja játszani a nagylányt, de általában nem megy neki. Mrt nem is kell. Én semmiképp nem nevelném erre a lányomat.

2017. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"25 éves férfiak sok esetben kénytelenek 17-18 éves lányokkal ismerkedeni, mert a25 körüli lányok gyakorta 30-40-esekre pályáznak."

Amúúúúgy... a korban hozzádillő 20-22 évesek is ugye? :) Csak és kizárólag a 17-18 éves lányok szinglik. És ők csak a korosztályodra vágynak, akik korban pont hozzájuk ideálisak.

Őket mgé el lehet 1-2 szép szóval varázsolni, az általad említett 25 körüli lányok viszont már növesztettek agyat, ha fogalmazhatok így, nekik pedig ennél többre van szükségük.

2017. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindkettő beteges.


25 éves normális felnőtt férfi mit akar egy 17 éves kislánytól?


25 éves felnőtt fiatal nő mit akar egy apja korabeli palitól? = Apakomplexus


Egyik sem egészséges.

2017. dec. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kis fiatal csitrik vagy a pénzre mennek vagy apakomplexus. A idősebb pl amit te írtál 25 éves férfiak meg esélyes hogy azért keresnek fiatal lányt mert azt remélik hogy a fiatal lány még szűz és tapasztalatlan. Így ha ő egy sikertelen férfi a korosztályában, hátha jó lesz egy olyannak aki még nem tudja máshoz hasonlítani!


Most nem a farokra értem , de igen az is játszik a témában hogy kicsi van az illetőnek és azt hiszi a kislánynak még elég lesz.

2018. máj. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!