Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék új embereket (csajokat) megismerni?

Figyelt kérdés

Az ember társas lény és szeretnék lányokkal ismerkedni, viszont az eddigi ismerőseimnél nincs olyan akit bírok és szingli is egyben. Szeretnék úgy ismerkedni valakivel, hogy nem ismert még az eddigi életemben.

Badoo meg egyéb online felület nem jó, méghozzá azért mert azon keresztül engem nem tud senki sem megfogni, kivéve ha valakinek olyan külsője van, ezek a csajok viszont elérhetetlenek a normális ember számára.

Élőben szeretnék és szeretek is ismerkedni.

De semmi ötletem nincs tényleg, igaz nem a fővárosban lakok, de itt is biztos van lehetőség.

Egy párszor munkahelyet váltottam már, de mindenhol már a 20-25 körüli csajoknak komoly kapcsolata van, azoknak akik normális dolgozó nők. Diszkóban meg az olyan nőket találja meg az ember akiket régen úgy hívtunk hogy k**va.

Hol lehetnek a normális szingli lányok?

Nincs olyan sok kritérium, normális, szingli és lány, de még ilyet sem lehet találni.


25 F



2017. dec. 21. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Bárhol lehetnek szingli lányok. Mindenhol ahol ember van, előfordulhat ott egy szingli kedves lány is...ha épp arra jár.
2017. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!