Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idősebb szűz srácok, férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb szűz srácok, férfiak, ti hogy viszonyultok a nőkhöz?

Figyelt kérdés

Van a környezetemben néhány olyan férfi, aki ilyen cipőben jár, leginkább harmincasok. Van, aki azt mondja, hogy már rá se hederít a nőkre, olyan, mintha nem is léteznének. Van, aki azt, hogy amikor egy nő ott van közel hozzá, azt érzi, hogy "olyan közel van és mégis olyan távol".


Hallottam már azt is, hogy "idegen életforma", "nem nekem való ez a párkapcsolat-dolog, ha eddig lehúztam egyedül, menni fog ugyanez a hátralévő életemben is", "annyira szeretnék valakit, hogy majd belepusztulok, de ugyanakkor menekülök még a gondolatától is", "világéletemben nagyon tiszteltem a nőket, talán túlságosan is és ez lett a vesztem" és hasonlók.


Olyan is van, aki azt mondta, úgy nevelte a(z egyébként nagyon vallásos) családja, hogy nőre ránézni és hozzáérni isten elleni vétek, és ezt annyira beleverték fiatal korában, hogy ezzel tökretették az életét. Ma meg csodálkoznak a szülei, hogy miért ilyen balfék a fia, hogy harmincasként még nem volt barátnője és nincs családja - közben meg kvázi ők tehetnek az egészről, de derogál nekik, hogy egy kicsit magukba nézzenek... (Mondanom sem kell, hogy nagyon megromlott emiatt köztük a viszony.)


De általában azt is elmondták többen is, hogy mindig udvariasak, segítőkészek a nőkkel, mert az etikett megköveteli, de nagyjából ennyi.


Ti hogy álltok hozzájuk idősebb szűzként? Milyen a nőkhöz fűződő viszonyotok?



2017. dec. 30. 09:53
1 2
 1/18 Lazy Lover ***** válasza:
33%
Közömbösen ... már nem érdekelnek
2017. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
Egyszerre gyűlölöm őket és megveszek értük.
2017. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
nem tudom, hogy túl kövér vagyok, túl balfék, vagy túl meleg
2017. dec. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Lazy, te korábban azt állítottad, hogy volt már csajod. Mindig itt osztod az észt, hogy milyenek a nők, erre kiderül, hogy szűz vagy? Nyehehehe
2017. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki mondja,hogy jajj miért nincsen barátnőm,de nem érdekel.Nem tudják én mit éltem át,és milyen visszautasításokat,és kinevetéseket kaptam tőlük. De látszik az arcukon a pofavágás is,ha csak rájuk merek nézni. Szóval nem érdekelnek már,normális vagyok velük alapból,de ennyi.

26/F

2017. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
A szűzesség átvitt értelemben is érthető, nem csak szószerint. Ha olvasnàl irodalmat, ezen nem akadnál fenn.
2017. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy kicsit off lesz.


Akik ide írnak meg vannak róla győződve, hogy milyen szemét és igazságtalan velük az élet.

Elárulok valamit. A legtöbb emberrel az időnként.

De nem sírni kell, hanem venni egy nagy levegőt és menni tovább. Hogy várja el bárki, hogy szeressék ha önmagával sincs kibékülve az illető.

Vannak helyek ahol naponta halnak meg emberek. Szóval össze kellene kapni magát az embernek és nem folyton a kifogast keresni.

2017. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezők, már nem igen leszek/leszünk.

Abban az esetben, ha a lány közelít és akar valamit és színpatikus akkor megpróbálnám vele.

Engem sokat csesztettek suliban éveken át, ezért az önbizalmamat olyan szinten tacsra vágták, hogyha izomgyurka is lennék sem lenne semmi önbizalmam.

Tegnap egy srác felvázolta a nőtlenség általi előnyöket és megpróbálom magam is a pozitív oldalát figyelni a helyzetemnek. A kapcsolat is ugyanúgy előnyökkel és hátrányokkal jár, mint a nőtlenség. Ha a negatív oldalát figyelném csak akkor begolyóznék.

2017. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#8-as vagyok. A privát üzenetre reagálnék aminek a hangvétele hagy némi kivetnivalót maga után.


Nem, nem vagyok nő, az életem sem tökéletes és mint minden embernek nekem is vannak problémáim. Nem érzek viszont kényszert, hogy ezt másokra erőltessem.


28/F

2017. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Lazykém, ne írogass privátot, így sosem fogod elveszteni a szüzességed, mert én is férfi vagyok... pontosabban szólva, én férfi vagyok
2017. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!