Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak sok roma ismerőse van Facebook-on, de ő nem látszik annak, attól még lehet az?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista meg ilyenek, csak volt már gondom ilyen rokonsággal, ezért nem szeretnék újra.

2018. jan. 19. 06:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De az épp elég gondot tud okozni, ha nem az, viszont ilyen környezetben nevelkedett. Ugyanaz a viselkedése, ugyanolyan a pereputty.
2018. jan. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1-es Köszi! Igazad lehet. Amúgy én mindig az ismerősöket szoktam átnézni először, mert sok dolgot elárul az adott személyről, hogy kik az ismerősei.
2018. jan. 19. 06:49
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Geneteikailag nem számít hogy cigány vagy nem. Ami számít a kultúra,a viselkedés a hanitus a perferenciák, és erre a környezetből lehet következtetni.
2018. jan. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze lehet, van akin nem annyira látszik.

Aztán csak később veszed észre a romás vonásokat, viselkedést. Engem személy szerint zavar, jól teszed ha előtte informálódsz.

2018. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy romák között dolgozik, vagy olyan suliba járt, olyan környéken élt, akár kifejezetten romákkal dolgozik - önkéntesként, integrációs programban, jogvédő szervezetben.

Ez nem jelent semmit, ismert meg a lányt, és ki fog derülni hogy egyezik-e az értékrendetek.

2018. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Munkámból kifolyólag sok helyen megfordultam. Laktam olyan környéken, hogy mindhárom szomszédom cigány volt. Egy beás, egy lovári, meg egy oláh.
2018. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Roma lanyokert csak verest kaphatsz cserebe..
2018. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!