Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van köztetek olyan, aki fél a nőktől és kifejezetten emiatt nem ismerkedik, randizik? Ha így van, mi idézte elő ezt a félelmet?

Figyelt kérdés

2018. jan. 25. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
rusnyasag.
2018. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Félelem a csalódástól.
2018. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Diavolino44 ***** válasza:
66%

Nem a noktol fel, hanem a sajat egojatol. Az, oka pedig a visszautasitas.

meg a legjokepubb es legsikeresebb ferfiak is, van hogy nem mernek odamenni, akkor aki tul van eloben 8-10 visszautasitason joval nehezebben szanja ra magat 11.-re . Mert “minek egessem magam..”

2018. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Belefaradtam a sok csalodasba, emiatt ketszer meggondolom meg akarom e ismerni a lanyt.
2018. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Anno a suliban sokat szekáltak. Az online ismerkedés sem jött be akkoriban. Na meg ha meg is szívatnak elég szépen, meg egy Mrs Tökély azt mondja, hogy undorító vagy, nos ezek együttesen elég nagy lyukat vágnak az önbizalmadon. Elég nagyot ahhoz, hogy úgy érezd tényleg ronda vagy és eszedbe se jusson ismerkedni, mert úgyis csak fájni fog.


Persze ennek már sok éve és az ismerőseim szerint átlagos / helyes között vagyok valahol, de nem igazán hiszek nekik. Igazából egyetlen egy dolog van a világon amitől "félek". És az az, hogy odamenjek egy lányhoz ismerkedni.

2018. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Én nem félek, egyszerűen csak meguntam, hogy 10-ből 8 mindig párkapcsolatban van, 1 éppen az exe után sír, 1 meg egyedülálló, akit valaki pumpálgat szabad estéin. Gyakolatilag nincs értelme belekezdeni udvarolni.
2018. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Jaja, szinte ugyan az, mint az ötös. Engem is sokat b*_sztattak, hogy hogy nézek ki. Plusz a visszajelzések az utcán, ilyen-olyan helyeken. Persze főleg itt nem verbálisan, hanem nézés és testbeszéd árulkodott a dologról ( persze nem kizárt, hogy előbbiek alapján már beképzeli az ember :D).

Nem sokszor kezdeményeztem, tehát nálam még nem alakult ki az, hogy 50x csalódtam biztos 51. sem lesz más. Még is azt érezném, hogy ha tetszik valaki, hogy én úgy sem tetszem neki. Nem tartom kizártnak, hogy végül megpróbálom - mert miért is ne, de biztos, hogy előtte össze kell majd szednem magam. Viszont remélem sok elutasítás nem lesz, mert az tényleg felerősítheti ezt az egész szarságot, amit önbizalomhiánynak hívnak:D

2018. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Túl excentrikus, elvont és rusnya vagyok. És mellesleg az egész párkapcsolati cirkusz nem ér feleannyit se, amennyit bajlódni kell vele. Ha egyedül vagyok, akkor legalább békénhagynak, és azzal tölthetem az időm, amivel ÉN akarom.
2018. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Az mondjuk tény, hogy az eddigi kapcsolataimban én mindent megtettem, de negyedannyi erőfeszítést sem kaptam vissza. Nekem még egy kolonc nem kéne a nyakamba...


Egyébként az ilyen férfiakkal általában nem foglalkoznak a nők, mert a szemükben ez a gyengeség jele. Ezt sosem értettem. Közelharc, fegyverhasználat, túlélési ismeretek. Ha kidobnának egy szigeten 5 idegen hapsival, én túlélném, ha kell a másik 4 élete árán is. De jó tudni, hogy akkor gyenge vagyok. Leszögezném, hogy nem vagyok egy asszonyverő agresszív állat.


#5 voltam

2018. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hm. Elárulná valaki mitől lettem 49%? Hihetetlen.
2018. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!