Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felkeressem a férfit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeressem a férfit vagy jobban teszem ha békén hagyom?

Figyelt kérdés
Egyedüli véleményekre lennék kíváncsi, megköszönném ha rámírnál.

2018. márc. 11. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Muta!
2018. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Keresd fel, nincs mit vesztened
2018. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem írhatod, de rád nem írok, mert te akarsz kérdezni.
2018. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, én ezt elengedném. Ha tényleg olyan dolog, hogy meg lehetett volna beszélni, akkor lehet ez egy kifogás arra, hogy befejezze veled. Szerintem ő már rég túllépett ezen ennyi idő alatt. Főleg, ha társkeresőn ismerted meg (bár, ezt csak feltételezem).
2018. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ide is johet, ha gondolod.
2018. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mi baj lehet?

Keresd fel bátran,én örülnék neki,hiszen van egy pár lezáratlan kapcsolatom.



F.

2018. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is kérném a sztorit. 25N
2018. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, szükséged van rá az életedben, akkor keresd fel. Ha megbocsáthatatlanul viselkedett, ami miatt nem tudnál már úgy ránézni, felejtsd el. Kövesd a belső hangod.

(Én még nem olvastam el a kérdező sztoriát; ha gondolja , elküldheti; hátha elolvasom; de lehet, hogy majd rádírok, kérdező; nemtom.)

2018. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 írj! :D
2018. márc. 11. 18:45
 10/16 anonim ***** válasza:

kérdező, nem ismerem a szituációdat, DE azt tanácsolom hogy ha a szíved azt diktálja, akkor nyugodtan keresd fel, bármivel is jár...


Életed legvégén nem azokat a dolgokat fogod megbánni, amit szerettél volna megtenni, megpróbáltad de elbuktál, hanem azokat, amelyeket szerettél volna, de sosem tetted meg...


Hidd el, tudom.

2018. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!