Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A folyamatos kudarc/szüzesség/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A folyamatos kudarc/szüzesség/szex során történő megalázás okozhat egy férfi személyiségében torzulást és brutális énkép rombolást?

Figyelt kérdés
Például ha egy alacsony pasit futószalagon koptatnak le huszoniksz évesen is a nők miközben még mindig szűz vagy ami még rosszabb: Egy kisfarkú pasi éli át a sorozatos megaláztatásokat szex során, ami még inkább tudatosítja benne, hogy nem elég a nőknek. Így mindkét esetben a férfi agyába beivódik, hogy genetikailag alkalmatlan a boldog párkapcsolatra, ezt követően torzul a személyisége, elkezdi magát hibáztatni, mazochista hajlamai lesznek. Súlyosbodó esetben pedig alkoholizmussal/gyógyszer függőséggel/öngyilkossággal végződik. Szerintetek elképzelhetőek-e ezek a szcenáriók pusztán a kudarcok/megaláztatások hatására?

2018. ápr. 3. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető.
2018. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen és ajánlott pszichológus felkeresése.
2018. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyenekből lesznek melóhelyen a törtető, mindenkit semmibe vevő f@zfejek.
2018. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2018. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3: Köszönjék meg maguknak azok, akik létrehozták őket. És teljes a körforgás! :D
2018. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
A gyakoris kérdések alapján pont, hogy nem magukat kezdik el hibáztatni, hanem minden létező nőt a világon.
2018. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Minden attól függ,hogy mennyire erős személyiség és hogy hogyan éli meg ezeket.


Pl ha alacsony pasas vagyok,de egy váll rándítással elintézem ha valaki leszól a magasságom miatt. Eltudhatom annyival,hogy az illető felszínes,de majd lesz valaki,ki szeretni fog. Itt egyáltalán nem sérül az énkép,mert tudja,hogy az illetővel nem egyezik meg az értékrendjük és e miatt szólják le folyton a magassága miatt. Sok felszínes ember van,és lehet annyira pekkes,hogy zsinórban fogjon ki ilyen embereket.


Ugyan ez lehet a pénisz mérettel,hisz tudni illik,nem a méret számít,hanem a technika. És bármilyen fizikai okból adódó hátrányosságra lehet úgy tekinteni,hogy az ne viseljen meg különösebben. Lehet az ilyesmit kompenzálni pl személyiséggel,kisugárzással. Ezeken lehet változtatni,a fizikumon már nehezebb.


De ugyan így egy gyenge személyiségben avagy egy ki nem fejlődött személyiségben ki alakulhatnak torzulások sokkal gyengébb hatás miatt is,egyetlen eset is kiválthat egy ilyen változást. Gyerekkori nagy szerelmünk azt mondja "sose leszel férfi" és íme,egy mondat máris megpecsételte ifjú emberünk életét.


Tehát kialakulhat torzulás,ha az egyén nem kap folyamatos pozitív támogatást avagy nem rendelkezik akkora tudással,hogy keresztűl lásson a felszínes embereken.

2018. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5 de nem csak ők köszönik meg... lásd pl a politikusokat.
2018. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Abból adódóan akár agyvérzés, szívinfarktus, rák.
2018. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még eddig így "nyilvánosan" nem mertem leírni, de lexarom. (Nem rejtett nick miatt írom, meg ugye azért szoktam ideírogatni)


Nos nekem a magasságommal nincs gond (184), de sajnos intim téren a sors nem jutalmazott már meg ilyen bőkezűen (gyakoris mércével kicsi, amúgy elvileg átlag, de szerintem is kicsi XD) :) Ellenben volt részem megaláztatásban még tinédzser meg fiatalkoromban amik lelki traumákba és masszív bezárkózásba (szexuális téren, ugyanúgy barátkoztam amúgy) torkolltak. Szüzességemet is emiatt baromi későn vesztettem el (gátlás hegyek). És az uccsó párkapcsolatomban elszenvedett megcsalásom materiális része ha végigzongorázom a dolgokat erre vezethető vissza sajna.


DE!

Nem vagyok/lettem sem mazochista, sem pszichopata, nem vagyok sem gyógyszer/alkohol függő (sőt az edzéssel nálam nem fér össze az alkohol, nem is szeretem)

Sőt! Nárcisztikus sem vagyok. Nem vagyok nőgyűlölő sem, nem lettem homoszexuális sem.


Talán sokat számít, hogy az ember alap személyisége milyen (INFP here!). Az introvertáltságot 100%-ig ennek tulajdonítom. Mai napig nagyon sokat foglalkoztam az elfogadással és az önbizalomépítéssel. De még mindég ott vannak sajna a régebbi kudarcok/traumák és hiába megy az ismerkedés, kommunikációs készség megvan, figyelmes/udvarias vagyok, hiába van pozitív kisugárzásom a "profibb/kifinomultabb" radarral rendelkező hölgyek azért ezt megérzik, hogy ennél a palinál valami nem kóser. =) Ezért is soxor inkább saját magamat berakom a nőknél FZ-ba, hogy ne sérüljön a kis EGOM, ez ilyen védelmi mechanizmus, nálam. :| Erről le kellene szoknom, tudom :D


tl;dr: lehet ezt eltorzult személyiség nélkül is, de azért ott van(nak) a rejtett bug(ok) nálam is. Igyekszem ezeket leküzdeni, de baromi nehéz! :D


Ennyi, jöhet a lepontozókommandó! :D

2018. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!