Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti melyik pasit választanátok a kettő közül? Melyik a vonzóbb egy nőnek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy külsőre ugyanolyanok, az egyszerűség kedvéért. Tegyük fel azt is, hogy mindketten ugyanolyan anyagi helyzetből indultak.

Legyenek mondjuk mindketten 25 évesek.

A következő, amit fel tudnak mutatni:


A.) Nincs végzettsége, se szakmája. Viszont sok évig dolgozott gyári munkásként Németországba, munkásszállón lakott évekig, és most hogy megszedte magát, visszajött Magyarországra és vett egy új Audi A6-ost, de még mindig nem ért semmihez.


B.) A másiknak nincs semmi vagyona jelenleg, viszont elvégzett 1-2 nehéz egyetemet, amely szakma piacképes itthon is és külföldön is egyaránt, magas kezdő fizetéssel és nagy karrier lehetőséggel.


Ti melyik pasit választanátok? Röviden: egy betanított munkást egy Audival vagy egy (példának okáért) mérnököt de jelenleg még vagyontalanul?


2018. ápr. 29. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ezek közül mindkettőt nekem kell eltartanom?
2018. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2018. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Skaiiripa ***** válasza:
53%
B, egyértelmű. Ha valaki szakmára is sajnált pár évet, az meg is látszik általában. Az audival aztán sokra megyünk.
2018. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
68%

Apró kérdésem van kívülálló férfiként.

Amennyiben piacképes szakot végzett el, akkor miért 1-2 nehéz egyetem? Miért nem csak egyet végzett el és ment dolgozni.


Továbbá ha el is végezte az elsőt, akkor a második mellett már dolgozhatott volna.


Továbbá, baromira tévedsz, ha azt hiszed, hogy a diploma bármennyit is számít. Elvégezhetsz te programozó MSC szakot villamosmérnök PHD-val együtt is, ha nem vagy jó a valós szakmában. Lesz két (igazából több, mert bsc, msc...phd....blabla) papírod, de egy cégnek sem kellesz, mert a valós gyakorlati tapasztalatod 0. ZÉRÓ. NYISTA.


Programtervező Informatikus végzettségem van. Tudod mire volt jó a diploma? Néhány HR-es csaj örült neki, hogy van, de ha nem lett volna...akkor is ugyanúgy behívnak az interjúra (és ugyanúgy megkapom az állást), mert a tudás számít.

Mennyi, de mennyi friss egyetemet végzett sráccal találkoztam már, akik jöttek a nagy mellénnyel, hogy ő bizony 300 nettó alatt fel sem kel. Én pedig mondtam neki, hogy oké, akkor beszélgessünk a tudásáról. Elméletben még úgy ahogy tudták is a dolgokat, de egy kicseszett buborék rendezést nem képes lekódolni (megadott algoritmussal). A 'O'-ról pedig azt hiszik, hogy csak egy karakter a billentyőzet két gombját lenyomva.

Jönnek nagy pofával, hogy ők haladó Java programozók, de amikor a generikusokról kérdezem, akkor "háát volt róla szó valamikor", de ez még mindig lófasz, mert sima Java kódot utoljára egyetemen írtam. Mit tuda Springről, a spring bootról, az EJB-ről...s e m m i t.


Ez nem is baj alapjaiban, de tudja egy friss diplomás, hogy hol a helye. A ranglétra és tudásbázis legalján. A cégnek az egyetemistát legalább 3-6 hónapig kell képeznie, hogy egyáltalán önálló feladatot kaphasson.

Örüljön, ha megkapja a 150 nettot, amiért betanítjuk. Pár év múlva, amikor lesz tapasztalta és tudása, tényleg kérhet 250-300-350-400 nettot is, de addig öreg, te is csak annyit kapsz, mint egy jobban megfizetett betanított munkás, mert az igazság az, hogy az első évben még annyira sem vagy hasznára a cégnek, mintha takarítanál és kávét hoznál.


Ez lehet baromi bunkónak hangzott, de igaz. Üdv a magyar egyetemi oktatásban.

2018. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Az első kizárt, a másodiknak adnék esélyt randira. Azt nem tudom megmondani, hogy összejönnék-e vele, mert semmi információm nincs róla. Az elsővel két külön világ vagyunk, képtelen lenne engem elfogadni, ez viszont tuti.
2018. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem B, egyszerűen a hasonló a hasonlómak örül elven.
2018. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Ezek kozul inkabb a B-t. De egyik se hangzik igy leirva fonyeremenynek.
2018. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most ha tényleg csak a kettő közül lehet választani, akkor B.
2018. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#1 Adom :D
2018. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen a B.

Az A kizart. Akkor is, ha 10 Audija allna a garazsban.

2018. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!