Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pozitív kisugárzás olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pozitív kisugárzás olyan esetben is ér valamit ha ronda a szóban forgó egyén?

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más a szépség, ízlések és pofonok.

Van, aki vonzónak talál egy mosolygós molett hölgyet / mackós, kövér pasit is.


De azért ne essünk túlzásba, attól függ, hogy milyen rondáról van szó.

2018. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a testsúlytól lesz ronda az illető. Meglehetősen sok molett hölgynek szép arca van, sokuk feszes és nem narancsbőrös. Tehát ha valakinek az arca ronda, előnytelen arcvonásai vannak, akkor eláshatja magát?
2018. máj. 5. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Férfiként nekem a kisugárzás előrébbbaló mint a külső. Tehát inkább vagyok együtt és kevésbé szép, de számomra jó kisugárzású, vonzó viselkedésű nővel mint egy negatív, pesszimista, nyavajgó szépséggel.
2018. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Hát egy ilyen biztosan eláshatja magát.

[link]

2018. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, erre tipikus példa egyik kolléganőm: szegényke kissé csúnya, ezért nem tudom viszonozni az irántam táplált szerelmét, nem tudok úgy nézni rá, mint nőre, viszont jellemre végtelenül kedves, így jól kijövünk egymással és egyszerű barátként nagyonis igénylem a társaságát!
2018. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Túlsúlyos, lógó cicijű, naramcsbőrös lányként azt tapasztalom, hogy igen, akkor is sokat ér :)
2018. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Ér hát! Szívesen tartózkodok a közelében. Amúgy hallottam már több olyan esetet is, amikor a csaj összejött az addigi ideáljának totál ellentétjével; és maga se értette.
2018. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kisugárzás érezhetően sokat számít hasonló kinézetű emberek megítélésében. És ha jó az a kisugárzás akkor növelheti az esélyeket bizonyos helyzetekben. De azért csodát nem lehet tőle várni, pl egy ronda férfi még ha pozitív a kisugárzása magabiztos meg minden se tudja magát fel buffolni addig hogy egy bomba nőt levegyen a lábára (már ha nem milliomos, és a nő meg nem aranyásó).

Ugyan ez a nőknél, ha ronda de pl jól öltözik és van kiállása se tud fellépni egy normális és átlagosan öltözködő nő szintjére. Mert hogy hiába szép meg jó ez meg az, ha van egy marha nagy negatív tulajdonsága mint h nagyon ronda akkor a másik félnél már egy cseppet sem vonzó és lehúzhatja a rolót. Persze van a millióból 1-2 kivétel amikor képesek átlépni a határokat de ez nagyon ritka. És általában ha ilyen az ember az elég nagy lelkisebet hagy benne amit egymaga képtelen orvosolni.

2018. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Akkor ér csak igazán! :)
2018. máj. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!