Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bizonyos emberek képtelenek őszintén beszélni az érzéseikről?

Figyelt kérdés
Képesek heteken, hónapokon át célozgatni, jeleket (vagy amiket ők annak vélnek) küldözgetni, rébuszokban beszélni, de képtelenek odaállni a másik elé, és elmondani, amit akarnak. Mi jár egy ilyen ember fejében, amikor így viselkedik?

2018. máj. 21. 12:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
24%

"több hónapja kerülget"


Le lettem pontozva, de fogadjunk egy üveg borban, hogy csak szórakozik veled :D A helyedben ezt mondanám neki: “figyelj, szimpi vagy nagyon, de drága az időm az ilyen gyerekes körökre. Ha tényleg szeretnél tőlem valamit, akkor bizonyítsd be, vagy hagyjuk egymást.” Ezután, ha elhív valahova, teper meg ilyesmi, akkor kellesz neki, ha viszont csak jön az üres szöveg, hogy “jaj csak nagyon elfoglalt vagyok”, vagy ilyesmi, akkor hagyd a francba.

2018. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

#9

Vannak olyan emberek akik azt sugallják közelednek feléd, mégis a végén kiderül, hogy a nyitottságuk csupán emberi közeledés. Ekkor a csalódás elviselhetetlen lesz. Sokan észre sem veszik, ha akaratlanul is jeleket küldenek valaki felé, majd amikor az a bizonyos személy nyit feléjük, és ódzkodik elárulni az érzéseit, végül erőt vesz magán, szembesülhet azzal, hogy félreértette és nem is érdekli a másik felet.

2018. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igen, fontos lett volna hozzátennem a kérdéshez: feltéve, hogy biztosan nem kell elutasítástól tartania, legalábbis teljes elutasítástól biztosan nem.
2018. máj. 21. 12:35
 14/24 anonim ***** válasza:
26%

#12


Most akkor a kérdező meg a csávó is ugyanebben a dilemmában vannak? Akkor még 2 évig írogatnak egymásnak, meg szemeznek, mire valamelyik megunja és továbblép? Nem lenne egyszerűbb, ha valamelyik felhúzná a nadrágot végre és lépne valamit..?

2018. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%
Igazat adok az 5-ösnek. Nem is biztos, hogy annyira komolyan gondolja veled, de mindenki annyira szereti azt hinni, hogy a másik olyan nagyon bele van zúgva és minden sz*rt jelnek vesz. Felnőtt ember, ha komolyan akar valamit, nem töketlenkedik és pont.
2018. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Egyetértek, de akkor vajon miért legyeskedik folyton körülöttem? Annyira nem vagyunk jó haverok, nem is ismerjük ahhoz elég régen egymást. Én nem vagyok belé fülig szerelmes, de nyitott lennék a további ismerkedésre, és ezt ő tudja. Ez a legyeskedés minden komolyabb szándék nélkül viszont rohadt unalmas és idegesítő kezd lenni, akármilyen szimpatikus is egyébként az illető.
2018. máj. 21. 12:53
 17/24 anonim ***** válasza:
24%
Vannak olyanok, akit ez szórakoztat, meg az is, ha látja rajtad, hogy nem tudod hova tenni. Ha unod, építsd le és probléma megoldva.
2018. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, nem komoly a srác. Annyiszor jártam már így..pl amikor volt olyan, hogy randizgatós időszakban nem írt minden nap, vagy csak keveset, mindig arra fogtam, hogy csak nem akar nyomulni. De ez kamu, mindig arról volt szó, hogy csak nem akart semmi komolyat. Az a szomorú, hogy elvileg felnőtt, 25+ férfiakról beszélek, akik mégis úgy hülyítgetnek lányokat, mint a 16 éves éretlen tinifiúk. Ki sem nézném belőlük, pont ez a megtévesztő. Nevetséges, de az lesz a legjobb, ha az ilyeneket nem veszed komolyan, csak azt, aki tényleg 100%-ig biztosít arról, hogy kellesz neki :)
2018. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én soha nem tudtam/tudok a saját érzéseimrol beszélni

Saját érzéseim kifejezése is nehézséget okoz

Lehet azért van mert amikor gyerek voltam soha nem beszéltünk az erzeseimrol szüleimet nem érdekelte milyen érzések vannak bennem kifejezni pedig végképp nem mutattuk ki egymás fele

Annyi volt maximum hogy ha valamit elrontottam ment a kioktatás

2018. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
A 10-es és a 12-es válaszokat írtam. Én csak a saját helyzetemet írtam le. Nem általánosítani akartam.
2018. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!