Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés

Huszonéves,egyedülálló srác vagyok.Egyszerűen nem tudok párt találni magam mellé.Munkahelyen,suliban aki szóba jöhetne lány,az mind foglalt,egyéb közösségbe nem nagyon járok,viszont teljesen ismeretlenül,mint például boltban,utcán nem igazán lehet ismerkedni,a lányok szerintem nem vevők erre,és nekem is kicsit nehéz úgy tök ismeretlenül odamenni valakihez.Persze,ha látok egy helyes lányt pl.utcán,akkor mindig kicsit mosolygok,de általában nem viszonozzák,persze lehet,hogy nem is veszik észre.

Nem tudom,hogy mit csináljak!Próbálkoztam már netes közösségi oldalakon beszélgetni emberekkel,de ezekből nem alakult ki semmi komolyabb,főleg,mert legtöbbször olyanokat fogtam ki,akik tőlem messze laknak.



2018. jún. 1. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem meg bárhol lehet találni partnert, bármire. Bulikban, akár hétköznapi helyeken amiket te is említettél. Persze, ha eleve elkönyvelsz magadban valamit, akkor nyilván az eredmény is ugyan az lesz.
2018. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bulikba nem járok,nem szeretem az ilyen helyeket,és oda nem olyan lányok járnak,akik nekem tetszenek.
2018. jún. 1. 22:58
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

Manapság tök könnyű ismerkedni, csak tudd, hogy mire van kereslet. Fejleszd a külsőd és a kisujjad sem kell mozdítani, mert a lányok fogják keresni a társaságod. Gyúrj, csinálj egy jó hajat és hasonlók.


Azt a begyöpösödött szöveget meg felejtsd el, hogy milyen lányok járnak bulikba. Mindenféle ember jár buliba.

2018. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1-es voltam.

Ha bulikba nem jársz, honnan tudod öcsém, hogy milyen lányok járnak oda?

A válaszom másik részét észre sem vetted, hogy bárhol találhatsz lehetőséget magadnak.

De hát a magadfajta csak szimplán nem tud csajozni, inkább gyakorin panaszkodik.

2018. jún. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Ha bulikba nem jársz, honnan tudod öcsém, hogy milyen lányok járnak oda?"


Miért, milyenek szerinted?

Kb. hányásig piáló, bárkivel összefekvő üresfejű luvnyák.

Én értem a kérdezőt, hogy nem ezt keresi.

2018. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Buliba is nagyrészt azok járnak kikapcsolódni, akiket hétköznap is látsz az utcákon.
2018. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az,hogy nem járok buliba,az nem azt jelenti,hogy nem voltam még soha életemben.Szórakozóhelyeken is voltam már,éppen azért tudom,hogy ez nem az én világom.Pont ezért is nem itt akarok ismerkedni.

Azt minden esetre aláírom,hogy nem vagyok egy csajozógép,és nem is akarok azzá válni.Egy társat szeretnék magam mellé,akivel közösen alakíthatjuk a jövőnket,nem pedig minél több nőt megszerezni rövid kapcsolatokra.

Azt minden esetre be kell látni,hogy nehéz normális partnert találni hosszútávra.

2018. jún. 2. 10:51
 8/14 anonim ***** válasza:

Manapság nehéz jó társat találni, és aki mást mond, az hazudik. Nem tudom, kik járnak ide, de a hozzászólások alapján gyakran az az érzésem, hogy a '80-as években ragadt begyöpösödött negyvenesek, akik jól megmondják itt a tutit a "mai fiataloknak".


Szerintem az internet és a közösségi média az, ami a legtöbbet változtatott mostanában a világon és a legjobban kihat az ismerkedésre is. Valaki írta, hogy amikor nincs háború, akkor automatikusan előtérbe kerülnek a nők. Szerintem ez tényleg így van. A nők válogatnak, gyakorlatilag rajtuk dől el, hogy ki az, aki továbbadja a génjeit, és ki nem. Ez, ha belegondolsz, óriási hatalom. A nők a mai társadalom kegyeltjei, de mondhatnám azt is, hogy mintha egyre kevesebb szükség lenne manapság a férfiakra. Háború nincs, nehéz fizikai munkát nem kell végezni, a versenyszféra meg tele van karrierista nőkkel. A te apádnak és a főleg az ő nagyapjának még csak férfiakkal kellett versengenie. Nekünk pedig férfiakkal ÉS nőkkel, akik már nem néznek fel egy jól kereső kisiparosra, vagy egyéb átlagfoglalkozású férfira, mert eljutott a világ oda, hogy egy nő is köszöni szépen, el tudja tartani magát. Kinyílt a világ, a nők kiléptek a munkaerőpiacra, plusz a virtuális térbe, és azt választanak maguk mellé, akit csak akarnak. Márpedig az ő ösztönük az, hogy csakis a legjobbat válasszák. Nem férfimódra döntenek, sok helyen bepróbálkozva, sok partnert kipróbálva, hanem a legeslegjobbat keresik az adott halmazból. A halmaz pedig ma már óriási lett, így egyre kisebb az adott szereplő esélye, hogy nem lesz nála jobb.



A másik probléma is a virtuális térhez kapcsolódik: lusták eljárni az emberek helyekre. Fura, hogy erről keveset beszélünk, én nagyon érzem ezt a korosztályomban. Bármit ha meg akarsz szervezni, akár egy sörözést, akár egy mozit, akár mást, mindig számolni kell azzal, hogy valakinek más dolga lesz, vagy otthon marad filmet nézni, vagy bármi. Nincsenek falunapok, táncos ünnepségek, ahol a fiatalok egymásra találhatnának. Az ismerkedés amúgy eleve egy olyan műfaj, hogy sokkal egyszerűbb közös ismerős vagy érdeklődési kör által. Nem véletlen, hogy nagyon nehéz kapcsolatot kialakítani szórakozóhelyen vagy fesztiválon vagy közterületen: egyszerűen egy hülye helyzet az, hogy odamész egy idegenhez és belekötsz. Nekem ami kapcsolatom eddig volt, az mindig úgy lett, hogy vagy baráti társaságban ismertem meg az illetőt, vagy valami közösségi helyen.


Jönnek ilyenkor persze a tanácsok, hogy ismerkedj könyvtárban, meg szólíts le lányokat az utcán, de én ezeket sosem éreztem életszerűnek. Ez tipikusan a "sounds good, doesn't work"-kategória. Próbált már valaki leszólítani könyvtárban lányt?


Egyébként a mai lányok nagyrészének már gimiben van valakije, a fiúk nagyrésze meg akkor még nem zsákol. Egyetemen már könnyebb valamivel, de ott se feltétlenül könnyű, és abban az életkorban viszont elkezd nőni a lemaradása a magányos fiúknak, mert a lányok egyre könnyebben egyre tapasztaltabbak lesznek.


Végül, baromi fontos a kinézet. Ha magas vagy, az óriási előny. Azt tudom amúgy tanácsolni, hogy csinálj valami olyat, amiben te vagy a legjobb, és meg tudod magad benne mutatni, illetve olyat, amit nagyon élvezel, vagy nagyon hiszel benne. A csajok ugyanis akkor jönnek, amikor önfeledt vagy.

2018. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

"Egy társat szeretnék magam mellé,akivel közösen alakíthatjuk a jövőnket,nem pedig minél több nőt megszerezni rövid kapcsolatokra."


Nagyon sok fiúnál látom ezt. Azt kell, hogy mondjam, hogy az a sztereotípia, miszerint a nőknek hamarabb benő a fejük lágya ma már megfordult (persze az is lehet, hogy sosem volt igaz, csak egy újabb hamis közhely, amit a női társadalom bemesél nekünk). Nagyon sok fiú akar már ebben a korban tényleg elköteleződni, a lányok mégis mindig csak arról beszélnek, hogy ők csak a komolytalanokat találják meg. Nem igazán tudom sajnálni őket, az ő sajátságos szelekciós mechanizmusuk miatt van ugyanis így. Ettől persze nekik még mindig lesz gyerekük.

2018. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak az a fontos hogyan nézel ki. Ha jól akkor semmit nem kell tenned mert a nők fognak szinte zaklatni. Ha a másik végletbe tartozól úgy gáz. Marad a marokmarcsa.
2018. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!