Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a magasság probléma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a magasság probléma a férfiaknál mostanság?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokáció bár biztos lesz egy rakás ember aki annak fogja venni, mindegy...

Elég pár kérdést átfutni itt gyakorin és ami baromira szembe tűnő hogy sok férfi( tisztelet a kivételnek) erre a magasság-témára van ráakadva. Tényleg ennire számít vagy nem, x centi alatt ássa el magát az ember vagy nem és hasonló dolgok..

Elkezdtem gondolkodni hogy mennyi férfinak mintha kisebbségi komplexusa lenne emiatt, vagy kevés önbizalma esetlegesen ezt (az alacsonyságot ami nem is minden esetben igaz) a párkapcsolatok terén a sikertelensége okának.

Aztán elkezdtem azon agyalni hogy ismerek nem 1, nem 2 pasit akik alacsonyak és ez nem okoz nekik gondot. És nem szuperpasi típusokról beszélek.

Az öcsém pl. 23 éves még egyetemista. Szerintem jóképű (persze lehet elfogultság kissé, de objektíve sem csúnya). Izmos-macis alkat. És 169-170 cm. Van barátnöje aki 174 cm magas. Szép lány. És nagyon is jól megvannak. Néha vannak köztük konfliktusok amiről rudok de egyik sem a magassága vagy alacsonysága miatt van.

Egy ismerősöm ,huszonéves srác, tök jól néz ki, humoros stb. de nincs több 170pár centinél. Mégsincs baja. De ismerek 30-as férfiakat is akik szinten 170 körül mozognak.

És érdekes itt mégis ez a tendencia (de nők részéről is a pasik magasságát érintve) hogy aki alacsony ássa el magát.

Én nőként a 162 cm-el ezt nem értem meg. Persze egy 180 cmes nő valószínű máshogy gondolkodik. Miért nem érti meg sok férfi hogy a legtöbb nőnek, IGEN vonzó az ha valaki magas de adott esetben 2 pasi között nem ez lesz a választas oka. És aki meg alacsony és 190 alatt senkit nem tekint embernek meg kicsit el van tevedve de az olyanokkal nyilván nem kell foglalkozni.

A felszínességet általában ne keverjük ide mert az (sajnos v nem sajnos) minden emberben benne van.

Miért lett ez ekkora mánia? Én picit ezt érzem hogy sokan ezzel takaróznak és ezt vélik a sikertelenségük okának. Pedig valószínűbb hogy más van a dologban.

Szóval kivancsi vagyok a véleménykre:D

Kort és nemet is légyszi.



2018. jún. 19. 22:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Koptatott már le 15x cm-es nő is azzal, hogy neki csak 185+ pasik jöhetnek számításba CSAK.
2018. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Najó persze, ilyen is van de ez az "elvan tévedve" kategória. Most mondhatnám hogy ízlés is bár ezzel sem értek egyet teljesen.

Honnan veszed hogy nem csak kifogás volt?

És ezt most úgy általánosságban is kérdezem hogy ilyenkor az emberel fejében meg sem fordul az hogy esetleg ez csak egy egyszerű indok is lehet?

2018. jún. 19. 22:30
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

Ne vedd szívedre. Ide költözött a 7 törpe a Hófehérkéből a disney film után. Sajnos új munkahelyet nem találtak így jobb híján itt parádéznak. Még a trónok harca castingról is lecsúsztak pedig ott kinézet volna nekik pár jó csaj.

Ne törődj velük, majd beválogatják őket valahova és megszabadulnak a disney átoktól (ami rájuk is érvényes nemcsak a lány üdvöskékre)


#disneyátok

#mentsétekmegatőrpéket

#metoodurf

2018. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
#metoodwarf *jav.
2018. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj a témával, hogy a férfiak akármit is írnak, majd megkapják, hogy az ő hibájuk és nincs úgy. Ha egyre több férfi azt tapasztalja, hogy bizonyos tulajdonságok egyre kevésbé nyerők társkeresés terén, akkor logikus, hogy azok a tulajdonságok kevésbé nyerőek társkeresés terén...

De nem a gyk-n! Itt akármit is tapasztalnak a férfiak, megkapják, hogy az nincs úgy és a saját frusztrációjuk okoz mindent. De tényleg mindent.

A helyzet az, hogy pl. a tinder/fb elterjedésével bármelyik nő találhat magasabb pasit. Egy csomó srác nyomul folyamatosan és a 160 centis pasi helyett lazán lehet találni 180 centieset pár kattintással. A magasság pedig evolúciós okokból vonzóbb és társadalmilag is elfogadottabb... A durva az, hogy ezt valamiért itt rengetegen tagadják. A környezetemben nem. Egy csomó lány nyíltan bevallja, hogy nekik nagyon vonzóak a magas srácok, többen is egyenesen megmondják, hogy 180+-os srácra tudnak csak jó partiként tekinteni.

176 centi vagyok, elvileg pont az átlag és teljesen elégedett vagyok a magasságommal. Van barátnőm, voltak alkalmi kapcsolataim és komolyak is. Mégis voltak olyan lányok, akik pusztán a magasságom miatt visszautasítottak. Nem vagyok ettől frusztrált, nem okozott törést az életemben, de belegondoltam, hogy milyen lehet egy nálam alacsonyabb srácnak... Hát, nem lennék a helyükben.


"Miért lett ez ekkora mánia? Én picit ezt érzem hogy sokan ezzel takaróznak és ezt vélik a sikertelenségük okának."

Ha körbenézel az oldalon, durván kettős mérce szintjén megy ez. Ha egy férfi mond negatív tulajdonságot, ami nem nyerő, egyből egy csomóan írják, hogy más vele a gond és ezzel takarózik. Ha egy nő ír valami negatív tulajdonságot, akkor viszont egyből jön az, hogy a férfiak nem fogadják el a dolgot.

Pl. férfiakra ráhúzzák, hogy takaróznak a magassággal, de bólogatnak, hogy egy duci nőnek nagyon nehéz a társkeresés.

25F

2018. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Mert nem hülyék. Csak annyit mondok, barátnőm a férjétől 2 cm-rel magasabb. Aztán mikor megismerte az én vőlegényemet, annyi volt az első szava hozzám kettesbe, hogy juhj de jó magas, szerencsés vagyok. A második mondata meg hogy: " Ne mondd el a Misinek, de nem bánnám ha picit azért magasabb lenne"

pedig tényleg szereti tiszta szívből, imádja, közös gyerekük van. De ez van.

De a tanulság: a nők szeretik a magas hapsikat, de valóban nem ez az ok, ha elhessegetünk valakit. De szerintem kb minden nő, akitől alacsonyabb v vele egymagas a párja, titkon kívánja, hogy bár picit magasabb lenne.

2018. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

Ha egy nő azt írja ,hogy magányos és azért nem talál párt mert mondjuk kicsi a melle vagy kövér akkor egyből jön 20 pasi aki biztosítja arról hogy kifejezetten a kis mellűeket avagy a húsos csajokat kedveli.Meg kap egy tucat privátot.


Ha egy 170minuszos srác ír ,akkor soha nem írja egy csaj sem hogy ő kifejezetten az alacsony srácokat kedveli..hanem biztosítják arról ,hogy egy önbizalomhiányos férfiatlan balfac és mellékesen menjen anyjába..Hát kb ez a gond.

2018. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

#7: Ja, ez tipikus. Volt egy nap, amikor 2 oldalon belül volt kérdés arról, hogy a férfiaknak nem jön be a vékony/telt/kismellű/nagymellnű nő. A kérdezők sorban írták, hogy ők ilyen alkatúak és egy férfinek sem kellettek soha. Sorban jöttek a női válaszok, hogy mindig pontttt a másik alkatot bírják a férfiak, mint amiről szó volt.

Közben a férfiak sorban írták, hogy pontttt azt az alkatot bírják, amiről a kérdés szól.

Mi lett az eredmény? A sohasenkinempróbálkoziknálam nők természetesen nem voltak hajlandók ismerkedni azokkal a férfiakkal, akiknek ők voltak az álomalkat és végre próbálkoztak volna náluk. Meg az is kiderült, hogy lényegében a férfiaknak semmilyen alkatú nő nem jön be :DDDD

2018. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
180cm magas nőként komolyan mondom, hogy magasságtól függetlenül azokhoz a pasikhoz vagyok csak képes vonzódni, akik nem görcsölnek meg hisztiznek ilyen hülyeségeken, mint valami tinipitsa. Ha valaki nem tartja magát egy darab szarnak olyan dolgok miatt, amiről nem tehet, ha nincs kisebbségi komplexusa, nem gyűlöli magát, az ezerszer vonzóbb, mint a magassága önmagában.
2018. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Van legalább 20 160-170 magas férfi ismerösöm akinek van baràtnője vagy felesége! Nekik hogy sikerült? Úgy hogy nem ilyen töketlen idióták mint akik itt maguknak és másoknak próbálják igazolni hogy ők aztán álom pasik (2 hiszti között férfiasak) és csak a magasságuk miatt küldik őket el !
2018. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!