Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ha egy pasinak aki 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha egy pasinak aki 35 éves, se autója se jogsija az kizáró ok nálatok ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Kort írjatok. Fiúk véleményét is várom.
2018. júl. 9. 13:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez baromság. Mert ha most valaki fél motorra/kocsiba ülni, mint vezető, sofőr, ezt nem lehet rá kényszeríteni a másikra. Ez nem férfiasság kérdése.

Akkor az is férfiatlan, aki nem mer felülni az óriáskerékre, vagy hasonló veszélyes szerkezetekre?

Van egy alap szabály a vezetésnél, csak az üljön volán mögé, aki nem fél a vezetéstől.


30/F.

2018. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
34%
Hát ha ő neki sincs akkor szerintem nem kiáró ok
2018. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%

Nem fontos, de plusznak tartom ha van valamelyik vagy mind a kettő.

Azért mert valakinek nincs egyik sem ugyanúgy tudok szerelmes lenni és kapcsolatban lenni az illetővel.

Ha van, akkor pedig csak könnyít az “életünkön”- bevásárlás, nyaralás, rokonlátogatás, betegség..stb. De pl. Budapesten én is inkább hanyagolnám a kocsit, max bevásárolni járnék csak kocsival.

2018. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Surfer Girl ***** válasza:
56%
Nem feltétlenül, ha azért nincs mert nem akar venni vagy nincs szüksége rá (bár ez elég furcsa manapság), és nem azért mert nincs pénze venni egyet és fenntartani. Nekem amúgy is van autóm, és szeretek vezetni.
2018. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
38%
Jogosítványa legalább legyen.
2018. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem számít, nekem sincs egyik se, és nem is tervezem. 27N
2018. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
51%
Ha van kocsid soforrel, vagy eleg penzed taxira, akkor szerintem nem gaz.
2018. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy nekem van jogosítványom, sosem féltem a vezetéstől igazából. Bár azért nem vagyok teljesen magabiztos magamba, szóval olyan mint Budapest, oda nem mennék fel vezetni. Nem azt mondom, hogy figyelmetlen vagyok, de nem tudok teljes mértékben toppon lenni, hogy ne hogy baj legyen. Eddig a legnagyobb táv amit oda vissza vezettem kocsival, maximum 100 km volt.

Ha kell is menni valahova, akkor max Szolnokig megyek.


Kocsim nincs, ha megyek is kocsival, akkor max édesapámét használom.

Motorom van, egy 50 cm3, de azt viszont imádom.

Tavaly óta van meg, tavaly október óta, és 2000 km-ert tettem bele eddig. Azzal viszont most voltam 3. alkalommal Szolnokon.

2018. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
58%

Nem kizáró ok, és ha van, az sem plusz.


Nekem sincs, ha akarnék, lenne. Nem azért akarok pasit, hogy legyen, aki visz bevásárolni.

2018. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
43%

Továbbra sem látom értelmét az ilyen kérdéseknek.

Ha jól tudom teljes egyenlőség van. Én legalábbis azt látom, hogy a nők is ugyanúgy kapnak nagyjából azonos fizetést, akkor végülis mi köze hozzá? Ha neki van akkor akkor minek, ha meg neki nincs akkor milyen alapon várja el...

Unalmas, hogy folyton a nőktől van kerdezgetve az amúgy jelentéktelen igényeik. Ha kell neki autó akkor intézze magának. Vagy egy férfinak honnan máshonnan lenne, ha nem ugyanúgy?

2018. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!