Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy néha hűvös/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy néha hűvös/ távolságtartó máskor meg aranyos és jól el lehet vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
Különösen pasik véleményére lennék kíváncsi. Mintha érzelmi hullámvasúton ülnék. Ezt mikor csináljátok?
2018. júl. 25. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok pasi, de én ezt annak venném, h szimpatikusnak talál, de mint nő nem érdeklem.

Illetve lehet, h más nő/k is képben vannak.

2018. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Túlságosan hangulatember, esetleg.

De ezt csak ő tudhatja.

2018. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tobb no
2018. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Ezt úgy hívják bogaram, hogy játszma. :)
2018. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Hat ha eppen szexelni akar akkor jo fej ennyi:)
2018. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem ismeri ki magát az érzelmek terén és ezért ezek túl nagy hatással vannak a viselkedésére. Szerintem az esetek többségében ez nem tudatos dolog ("játszma").
2018. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megőrülök, hogy mindenki mást kommentel. :D
2018. júl. 25. 23:36
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Tobb no lesz a dologban.

Mert en akkor szoktam amugy ilyen hullámvasút lenni amikor nem tudok donteni. Most ez legyen vagy az.

Es akkor jon a jatszmazas tolem.

“Hmm...na nezzuk, ha rideg vagyok vele akkor, hogy reagal, ha szemet kesz akkor nem kell, akkor a masikat valasztom” valahogy igy volt meg balam...annak idejen.

2018. júl. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. Van valakije

2. Te is ellentétesen viselkedel és összezavarod

3. Nem akar semmit tőled, csak te látszba dolgokba többet

2018. júl. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Mem tudja, hogy hanyadan álltok, te hogyan viszonyulsz hozzá.

Pl közeledik feléd, de nem érzi, hogy kölcsönös lenne az érdeklődés. Elbizonytalanodik és távolodik. Aztán ha dobsz neki valami csontot, megint közeledik.

2018. júl. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!