Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Állítólag bejövök neki, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag bejövök neki, de így viselkedik velem, ennek mi értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden a lényeg, hogy van egy lány, igen szép, gyönyörű. Pár hónapja ismerem még csak, de valahogy sehogy sem akaródzik szimpatikus lenni nekem. Kezdetben normálisnak hittem, elég jól össze is haverkodtunk, viszont néhány hónapja bunkózik. Olyan beszólásai vannak, hogy nekem a farkam biztos kicsi, nem bírok nőt kielégíteni, meghogy ronda vagyok, nem lesz sosem csajom...meg ilyenek... Szabályosan provokál, főleg társaságban. Közben a barátnője is be szállt a zrikálásba. Állandóan cukkolnak, ami már gyakran sértő... Egy ideig tűrtem, de elpattant a húr... Kiosztottam, hogyha ennyire töketlen, szerencsétlen, balfarok vagyok, akkor szívesen berántom valami bokorba és akkor még a pénisz méretemre is fény derül. Persze nem ilyen szépen fogalmaztam, de hát hatásosnak tűnt. Elpirult, majd később ő is kért bocsánatot, mert még hozzá tettem, hogy nekem irtó rosszul esik az, ahogy beszél velem. A barátnőjével dumáltam erről, és ő tudja, hogy én bejövök neki, de mivel jóképűnek tart fél tőlem. Azt gondolja, hogy átcseszném, mint más hapsik, és így védekezik az ellen, hogy közel kerüljünk egymáshoz, de legbelül vágyik rám, és azzal, hogy most vissza szóltam neki, el kezdett tisztelni... A barátnő annyira okosnak hiszi magát, szerinte néhány hét és együtt is leszünk...

23\f, a lány 22 éves.


2018. aug. 29. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg tobbnek tart maganal, ezert probal felulkerekedni rajtad, mert ugy gondolja,nem fog megkapni.
2018. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!