Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan/hol találhatnék számomr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/hol találhatnék számomra megfelelő partnert? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Élőben nem igazán van lehetőségem ismerkedni, nem is nagyon szoktam eljárni otthonról, barátaim se nagyon vannak így kb 0 a társasági életem. Erre lehetne mondani, hogy társkeresőzzek.. oké.. próbáltam. És sokakkal ellentétben nekem tetszett is a felhozatal. Csak az a baj, hogy mindenki annyira messze van.. (+100 km)


Alapvetően a teltebb lányok jönnek be, persze a vékonyakkal sincs bajom csak jobban tetszenek a duci lányok. Vagy kövérek, kinek mi.. szóval azt se lehet mondani, hogy válogatnék.. egyszerűen nem tudom mit tegyek.. adjak fel hírdetést vagy mi? 😂


24F



2018. szept. 20. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
sok mindenről nem maradsz le. onnantól h 1 lány rájön h tetszik neked, s talál benned vmit ami megfogja, pénz, kitartás, akarat bármi, elsődleges célja lesz h tönkretegyen, ledaráljon, kisemmizzen.
2018. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi 1es de a szokásos nő gyűlölő GYKs dolgot ne itt nyomasd.
2018. szept. 20. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg "építsd ki" azokat a társasági vonalakat, barátságokat, amin keresztül élőben is fogsz tudni ismerkedni. A netes ismerkedés eléggé halott dolog...
2018. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
#1 téged nagyon megbánthattak a nők 😂
2018. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

AZ #1 miért nő gyűlölő?Az utolsónak igaza van ,h biztos nagyon bántották a nők...de nem csak őt...baromi sok embert kisemmiznek..elég sokan vannak az utcán is emiatt...Egyáltalán nem utálom a nőket de ,h tartós kapcsolatba még 1x az életbe bele menjek az kizárt...Se házasság se gyerek nem kell..így időm és pénzem is több marad és boldogabb is vagyok :)


Szóval kedves kérdező javaslom csak haverkodj hülyülj a csajokkal...jobban is fog menni a dolog mert nem görcsölsz az egészre ...ha elmész valahova egy lánnyal ne ugráld körbe és izgulj a lényeg ,h te jól érezd magad...aztán majd lesz ami lesz...ha te jól érzed magad és ő is akkor win ha nem akkor majd jön más...A külsőség meg kb tök mind1 nem mutiból készült :D

2018. szept. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!