Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy viszonyultok ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viszonyultok ismerkedési, párkapcsolati szempontból a "bocs, hogy élek"-típusú emberekhez?

Figyelt kérdés

Ez az önbizalomhiánynak egy érdekes vállfaja. Az illető mindenért bocsánatot, elnézést kér, mindenért mentegetőzik. Kedves sms-t ír neked, de mindig elrontja azzal, hogy így zárja őket: "Bocs a zavarásért" vagy "Ne haragudj, nem akartalak zavarni". Sugárzik róla a "bocs, hogy élni merészelek"-attitűd.


Ha ilyen egy illető, mennyi esélye van a társkeresési piacon? A női válaszokat nagyjából sejtem, de a férfioldalon hogy csapódik le, ha ilyen egy nő? Érvényesülhet egy ilyen ember, ha párt keres vagy teljesen menthetetlen?



2018. szept. 24. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Rövid távon az idegeimre mennek az ilyen emberek.

Barátaim, családtagjaim, haverjaim elmondása alapján a férfiakat is zavarja, ha egy nő ilyen, meg tudom érteni őket. :))

N

2018. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Eddig mindig bevált, ha nem voltam akkora bunkó, mint ama elefánt a porcelán boltba, és odafigyeltem arra, hogy a másik embert ne alkalmatlan időben zavarjam.


Csak az ilyen neveletlen elefántok hiszik azt, hogy csak ők léteznek:D

2018. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Énszerintem biztos cuki ember, nem vetném el talán egyből a lehetőségét, hogy legyen vele valami; bár lehet, hogy csak negatív ember , és lehúz; bár lehet, hogy csupa szív-és érték ember; tehát akkor meg nem feltétlenül kéne hagyni elkallódni, mert akkor meg lehet, hogy pont egy párkapcsolattól jönne meg az önbizalma. De amúgy nemtom, ha lelkileg azt érezném, hogy nem tölt, hanem engem is lelomboz, lehúz a közelsége, akkor én őt hagynám egyedül. Viszont ha kellemes, jó jelenség, pozitív, tápláló, éltető hatása van a lelkemre, mert nagyon aranyos, és nem húz le, akkor az meg tök jó. De amúgy lehetséges, hogy még ez az embertől is függ; tehát egyik ilyen attitűdű ember lehet, hogy összeszedné magát, ha érzi, hogy valakinél lehet őszinte, önmaga lenni; de viszont van, aki lehet, hogy nem szedné össze magát, csak rántaná magával a másikat is a mélybe, mer' az meg majmeg őrülne, hogy nem tud rajta segíteni, mert érezné, hogy segíteni kell, és ez csak elvenné belőle az energiáit, ezért inkább elhagyná, mert közben még a saját életét is kell irányítania, nem áldozhatja arra, hogy másvalakit próbál megmenteni, meggyógyítani az esetlegesen sebzett lelkét. Szal akkor meg elhagyná.
2018. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
*ja és 3. vagyon,nő vagyok.
2018. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
*vagyok:)
2018. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Amit a példàban vàzolsz szimpla udvariassági fordulatok.

32/f

2018. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Nekem kifejezetten az ilyen típusú nők, lányok tetszenek, az eddigi barátnőim is ilyenek voltak. És meglepő, de én is ilyen vagyok. Legalábbis egyszer ezt mondta rólam egy "kedves" hölgyemény, aki akkor azt a pasiját siratta, aki egy paraszt volt, megfogalmazása szerint. Idézem: jó nagy bunkó volt, neveletlen, de ez olyan szexi volt benne.

Ma már szerencsére nagyobb rutinom van felismerni ezeket a nőket.

Sajnos Magyarországon ennek van divatja, meg hagyománya, hogy beleröfögünk a telefonba, hogy: AAALóóó. nem köszönünk, nem mosolygunk, meg úgy ampakk jó nagy suttyók vagyunk.

2018. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

"Ti hogy viszonyultok ismerkedési, párkapcsolati szempontból a "bocs, hogy élek"-típusú emberekhez?"


...


"bocs, ha véletlen észreveszlek.."


Mindenki amennyit tesz magáért, annyit ér.

2018. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

A bocsánatkértés, a jómodor, a visszafogottság inkább erény.


Mindenki szeretne élni és minél jobb közérzetet szeretne ehhez teremteni saját magának ésvagy a környezetének. Az őzike is lesüti a szemét a keskeny ösvényen ha egy jókora agancsos bőgő jószág közelít, jobb a békesség.

2018. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem semmi bajom azzal, ha valaki elnézést kér, amikor valamilyen módon váratlanul megkeres, sőt. A bocs, hogy élek tipusú emberek szerintem inkább azok, akik akkor is mentegetőznek, amikor őt lökik fel mások.
2018. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!