Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolatra lenne szükségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatra lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már régóta azt érzem, hogy szeretnék egy barátnőt, egy élettársat az életembe. Ez az érzés már körülbelül 2 éve jelen van az életemben és egyre inkább hiányát érzem egy ilyen jellegű személynek. Eleinte amikor elkezdtem kamaszodni akkor persze én is vonzódtam a lányokhoz, de szinte soha nem volt több ez puszta szexuális vágynál egészen 18 éves koromig. Félreértés ne essék már azelőtt is voltam szerelmes, de ezekben az esetekben is inkább érzelmileg vonzódtam a kiszemelt lányhoz. A testi kapcsolatot soha nem tartottam olyan fontosnak. Az utóbbi 3 évben azonban sokkal inkább azt érzem, hogy szükségem lenne egy párkapcsolatra az életemben. Nem is feltétlenül szexuális jellegűre, hanem inkább egy olyan kapcsolatra, ahol figyelünk egymásra és szeretjük egymást.

Azt szeretném, hogy szeressenek és én is szerethessek, hogy fontos legyek valakinek és hogy számítsak valakinek. Rövid megfogalmazva mondhatjuk, hogy szerelemre vágyom?

Sajnos soha nem voltak barátaim és nem is voltam túl jó a barátkozásban sem. Nem igazán sültek el jól az ilyen jellegű kapcsolataim. Talál lehet, hogy hiányérzetem van a törődésre és arra, hogy megoszthatom mással a problémáim.

Eddig jól megvoltam magányosan ezért nem gondoltam bele abba, hogy egy társra lenne szükségem, de mint mondtam ez egyre jobban felerősödött. Szeretnék örömet okozni egy lánynak, akit szeretek és szeretném látni, hogy milyen boldog. Szeretném látni azt, hogy fontos vagyok neki.

Azonban nem akarom elsietni a dolgokat, mert tudom, hogyha most mindenáron belemennék egy párkapcsolatba akkor lehet, hogy nem lennék olyan boldog mintha még várnék egy kicsit. De vajon még meddig? Még hány „kicsit kell várnom”. Szeretném megtalálni az igazit elsőre így nagyon megfontoltnak kell lennem. Ezt azért is mondom mert korábban szinte az összes baráti kapcsolatom úgy ért véget, hogy átvertek és „hátba támadtak”. Nem szeretnék még egyszer így pofára esni. Főleg akkor nem, ha egy párkapcsolatról van szó, hiszen az sokkal jobban fájna. Sajnos már elvesztettem a bizalmamat az emberi kapcsolatokban.

Ti éreztetek már hasonlót?

Lehet, hogy nem tisztelem eléggé az életet?

Mit javasolnátok? Érdemes-e várnom vagy inkább próbálkoznom kellene?

Talán nem kéne erőltetnem hiszen az elvenné az egésznek a szépségét és lehet, hogy nem is érezném magam olyan jól ebben az esetben.

Tudom azt is, hogy vannak nagyobb problémával küzdő emberek is odakint, de én csak itt hozom fel ezt a témát szóval légy szíves kíméljetek meg a durva hozzászólásoktól.

21F


2018. szept. 25. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Összefoglalnád egy mondatban? Ez nem az irodalmi kör.
2018. szept. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dugni akarsz de nincs kivel. Ciki.
2018. szept. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
hogyan írjunk a semmiről 1 oldalban. Rakás szerencsétlenség...
2018. szept. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerinted lesz nő akit ez érdekelni fog? Elárulom: nem. A 100%-ból kb. 5% az amiről te írtál. Úgy írsz a párkapcsolati szükségletedről mintha táplálékra vagy levegőre lenne szükséged. A párkapcsolat nem jár alanyi jogon, dolgozni kell érte, sokat. Azért mert te most ide karcoltál 600 oldal rinyát még nagyon nem vagy előrébb. Azért mert 21 éves vagy és elvileg (?) érettebben viselkedsz még nem kapsz nőt.
2018. szept. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Túlgondolod.

És nem, ne menj biztosra, nem érdemes. Az emberi kapcsolatok egyik értelme, hogy tanuljunk belőlük saját magunkról. Szóval a csalódás és a fájdalom szükségszerű és általában elkerülhetetlen. Az ember tanul belőlük, aztán mindig továbblép.

Ha az a célod, hogy megspórold a fájdalmat, akkor ezzel az örömöt is kidobod vele a kukába.

2018. szept. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kapcsolatot akarsz? igen ,de ez nem így működik ,ehhez legalább szimpátia,kölcsönös vonzódás kell,és bizalomon alapul,és ez nem csak egyről a kettőre megy.

Barátságból indulnak a komolyabb kapcsolatok,és mivel írtad hogy nincsenek barátaid,így sokkal nehezebb a dolgod.

2018. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egyet a kínai piacon. :D
2018. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!