Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan fiú/férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú/férfi aki csendes, visszahúzódó és lett barátnője?

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2018. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Csendes vagyok, visszahuzodo, es amiota az eszemet tudom nem volt gondom a csajozassal.
2018. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Csendes es visszahuzodo, mert a sajat dolgai foglalkoztatjak es az emberek (a nehany kozeli baratjat leszamitva) nem erdeklik, zavarja a nyuzsgesuk es a butasagaik, vagy pedig mindekitol fel es nem mer megszolalni? Lehet csendes azaert mert szukszavu es azert is mert fel. Lehet visszahuzodo azert, mert idegileg hamar leterheli a nyuzsges vagy azert mert fel. Nagyon nem mindegy, hogy egy gyava nyuszi vagy csak mas fordulatszamon porog, mint a tobbi ember.

Ha te felsz akkor gondold vegig mi ennek az oka es annak van-e barmi valos alapja, vagy te generalod magadban a rossz erzeseket. Nincs mitol felned es ne erezd rosszul magad amiatt, ha neked bizonyos dolgokhoz nincs kedved, de ne a felelmeid alapjan definiald a szemelyisegedet.

2018. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

jelen, nekem az exem, aki nem is akármilyen csaj volt, többen hajtottak rá, amikor összejöttünk. Évekig együtt voltunk.

Többször kérdeztem hogyan lehet, hogy éngem választott, amikor voltak tényleg olyan csávók, akiknek sokkal több mindene volt, mint nekem.

A lánynak nem az volt a fontos, hanem hogy valaki tényleg szeresse, és törődjön vele. Meg bejött neki a természetem is, hasonló, ami a kérdésben van.


De mielőtt nagyon elbíznád magad, 5 év után lelépett egy igazi bugris nagydumás bunkó alkesz faszival, fejemhez vágta mert nem vagyok elég férfi (?) nőjjek fel, komolyodjak meg (nem akartam gyereket, azt az egysejtűt nem fogja érdekelni milyenek a körülmények) Nem vagyok elég határozott a kapcsolatban stb.

Hát igen nem bunkóztam vele sosem, nem kezeltem úgy mint valami állatot, nem nyomattam folyton ostoba szexpoénokat, félreérthető utalásokat, de szerettem, gondoskodtam róla, mindig kiálltam érte, akkor is ha nem értettem egyet. 5 év alatt nem volt egy veszekedés sem, mert mindig hagytam, hogy igaza legyen. Miért jobb úgy neki? Egy válasz van: nők....

2018. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Mit értesz visszahúzódó alatt? Ha nem vagy magabiztos és határozott akkor papucs leszel.
2018. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
A férjem. 😊 Baromi gátlásos volt, mikor összejöttük, még arról sem szívesen beszélt senkinek, hogy hol dolgozik, mert az magánügy. 😄 Most már jóval felszabadultabb, imádja a lányainkat, büszkén mesél róluk bárkinek.
2018. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Én régebben a kettő között voltam (azaz leginkább introvertált, de egyben extrovertált is ) azaz a külsőm visszatartott ebben nem tudtam elfogadni (és jól is tettem hogy nem fogadtam el mert most épp változáson megyek keresztül.) de így is volt 2 barátnőm. Nem tudom mi kell a nőknek konkrétan de úgy gondolom hogy elsőnek magad fogadd el,szeresd, nézz úgy ki ahogy magabiztosnak érzed magad és onnantól kezdve nem lesz gond. Bár van aki megelégszik teljesen azzal sincs gond a lényeg hogy ha elfogadod magad (ha nem akkor olyanná válsz amilyen akarsz) akkor te is sokkal boldogabb leszel.
2018. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!