Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik szeretnének gyereket, de nem találnak hozzá megfelelő párt?

Figyelt kérdés

Mi az oka, hogy nem találtok?


(csak kíváncsiságból kérdezem, nem ismerkedés miatt!)


2018. okt. 15. 19:00
 1/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
22%
2018. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem találok megfelelő párt, de inkább a gyermektelen élethez. Sok férfi X kapcsolat után már családba gondolkodik...
2018. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Az oka az, hogy sajnos egyetlen férfinek sem tetszik az a gondolat, hogy osztozzon a gyereknevelésben és ne nekem kelljen két évig otthon maradni, hanem megosszuk a dolgokat és a babával az otthonmaradás második felében ő legyen otthon és én is visszamehessek dolgozni időben.
2018. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne felesegem es 2 gyerekem en osszejonnek olyan novel aki elmegy helyettem dolgozni en meh addig itthon vagyok.
2018. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az az oka, hogy nem jól választottam férjet. Nem szeretget, nem foglalkozik velem, sem testileg, sem lelkileg.
2018. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen,egy 17 eves fiut....

N/34

2018. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

-vidéki kisvárosban élek, ahol nincs ismerkedési lehetőség

-ha felmegyek a fővárosba, akkor néha akad szerencsém arra, hogy flörtöljenek velem, de mivel fiatalabbnak látszom 7-10 évvel a koromnál, ezért csak huszonéves palik mosolyognak és szólítanak le

-labdába sem rúgok az idősebb korosztálynál, akik velem egykorúak vagy kicsit idősebbek nálam

-társkeresőn pedig nem azok írnak, akik a paramétereim (200 km-re vagy külföldön élők, 60 és a halál közöttiek, 23-27 évesek, pénzért vagy ingyen szexelni akarók, dohányosok, gyerekes apukák, vagy ezek kombinációi).

2018. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Probaltal mar te irni tarskereson ? Nem halalos.
2018. okt. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ez nekem szólt, akkor igen.Soha nem jött válasz. Nyilván akiknek bejöttem volna, és a korosztályom, gyerekük sincs és arra laknak, amerre én, már írtak volna amúgy is maguktól.

Egyszer írt valáaki vissza, kb. 3 hónappal a levelem után, hogy ismerkedne. Én viszont nem akartam, egyrészt ezért a 3 hónapért, másrészt pedig mert az ő munkahelyén voltam interjún abban a 3 hónapban, ő is az interjús csapatban volt. Az 5 perc alatt semmi szakmai dologról nem volt szó, csak arról, van-e gyerekem és h mikor akarok. Ezt az állásinterjút követően 2 hónapra írt vissza, de fogalma sem volt róla, hogy ki vagyok.

2018. okt. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!