Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok titeket zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok titeket zavarna, randiznátok raktárossal, targoncavezetővel?

Figyelt kérdés

2018. okt. 19. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

👨‍🎓❤👩‍🎓

👨‍🔧❤👩‍🔧

2018. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ha ezen kívül, nem dohányzik, nem iszik alkoholt, egészséges mozgásban gazdag életmódot folytat, szeret olvasni, a természetben lenni, fontos számára az önismeret, önszeretet, a család, kompromisszumra kész, tiszteletteljes, hűséges, segítőkész, nem önző, nem egoista, nem anyagias...stb.
2018. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem apám is raktáros, nagybátyám kamion sofőr. És jóra való berek. Igazából az számít ő milyennek gondolja a munkahelyét.
2018. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

#1 lol. Mert a diplomás ápoló (ha jól emlékszem) nagyon nívós végzettség. Ugyanúgy sz*rt pucolsz, és 2 éves OKJ-s képzésen is szinte ugyanazt tanulod. Vagy úgy gondolod, ugyanannyit ér a végzettséged, mint egy mérnöknek vagy egy programozónak?


Egyetemista nő vagyok, nem frusztrált férfi. Szánalmas, hogy egyesek hogy elszállnak egy darab papírtól.

2018. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Akit zavar az nem fog randizni veled :D

Egyébként meg targonavezetőként egész jó munkákat kilehet fogni.

2018. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Tevedsz. Eletembe nem csinaltam meg segednoveri melot. Es nem is dolgoznek olyan helyen. Sot, beteghez se igazan nyultam meg :D

El lehet vegezni ezt is kettessel, meg el lehet ugy is vegezni, hogy gyogyszertabol, amiket az adott orvos pl 20 eve nem hasznalt mar, jobb vagy, es toled kerdez.

Megszolalt a bolcsesz :D

Mint evfolyamelso, olyan egeszsegugyi szektorokba is hivtak, amikheh amugy kozom se lenne..csak tudod, van aki jol menedzseli magat :D

Meg vagy..te. 💨

2018. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Én mindig is szerettem a segédnővéreket, mert ők voltak mellettem, mikor véreztem, vagy fájt a seb, vagy rosszul voltam, vagy ha fekvés miatt el kellett végeznem a szükséges dolgokat kacsába. Sose bántottak. Amikor ágyba kellett hozni az ebédet, akkor is kedvesek voltak. Pedig egyiknek sem tudtam adni pénzt sajnos.

Nem értem, hogy egyesek miért nézik le őket, bár szerencsére nekem ilyen ismerősöm nincsen, valószínűleg nem lennénk sokáig azok, ha megtudnám bárkiről is.

2018. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Senki se nezi le oket. 4 baratnom is az.

Csak nem vegeznem a munkajukat.

Nem azert tanultam magam gyomorfekelyesre 4 even at.

2018. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

Pedig lenézed őket, vagy pedig nem emlékszel arra, hogy mit írtál és visszaolvasni sem tudsz.


Kérdező: a második diplomámat csinálom család mellett, de imádok raktárban dolgozni és nagyon szeretem a kollégáimat is. Csak az nézi le őket, aki magasan hordja az amúgy értéktelen orrát, érte pedig nem kár.

2018. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Megint ez a diplomas tema...unalmas. Attol mer diplomaja van valakinek meg az elethez lehet hulye es lehet egy szaar ber.
2018. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!