Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért állítják itt azt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják itt azt sokan, hogy nem szeretik a nők a papucs pasikat amikor csomó ilyen pár van?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy a nők nem szeretik azt ha egy pasi papucs viszont rengeteg olyan kapcsolatot látok ahol a nő hordja a nadrágot és a pasi egy hatalmas papucs. miért van ez a tévhitet elterjedtek itt hogy a nők nem szeretik a papucsot?
2018. okt. 22. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Az ösztönös énjük a nőknek nem szereti, sőt taszítja őket a papucs férfiak. Más kérdés, hogy amikor már kiélték magukat a nők és racionálisan választanak párt, akkor a papucs jó választás bizonyos személyiségű nőknek, de viszont olyankor van a legnagyobb valószínűsége a félredugásoknak a nő részéről. Valamint amikor még kiélte magát, akkor a diszkókirályokkal feküdt le, rosszabb esetben még teherbe is esett valamelyiktől, aztán most egy papuccsal nevelteti a tahó suttyó alfa férfi gyerekét... hát az ilyen kapcsolatokra mit is mondjak... szánalmas?
2018. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem állítottam, hogy nagy átlagban mit szeretnek a nők. Én csak azt mondom, én nem szeretem a papucsokat.
2018. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Az első amúgy nem beszél hülyeséget.

Kezdetben nem kell a papucs, de idővel felértékelődik, mert oda teszik, ahová akarják, mellette meg mehet a szerető és kész.

2018. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ki mit tart papucsnak. Nekem pl. van olyan nőrokonom, aki simán csak azért papucsozta le a barátomat, mert végez házimunkát.
2018. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Fiatalon még nem, viszont mikor már kiélte magát a nő, jól el van egy tedd ide, tedd oda pasival.
2018. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Mindenki más. Nekem herótom lenne egy anyámasszony katonájától. Egy férfi legyen férfi, a nő legyen nő.
2018. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Azt vettem észre, hogy a huszonéves nők nem szeretik őket, de utána valóban felértékelődik ez a dolog.


Ez a biztos infó onnan van, hogy én imádom a papucs pasikat és az összes nőismerősöm ezzel szokott piszkálni.


Érthető, hogy miért mondják, de én akkor is szeretem, ha egy férfi kedves, megértő, bármit megtesz értem és a tenyerén hordoz (nem anyagilag, hanem bókokkal, kedveskedik, stb.).


21/N

2018. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Mert így van. A papucsát nem szereti az ember, hanem hordja (használja), míg elégedett vele. Ezért inkább ember legyél, ha egy mód van rá.

32/f

2018. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Az irányítható pasikat szeretjük, azért valljuk be. Kinek kell már egy arrogáns gyökér, a hétköznapokra, a jövőre, a tervezett családi élethez?
2018. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

"Az irányítható pasikat szeretjük, azért valljuk be. Kinek kell már egy arrogáns gyökér, a hétköznapokra, a jövőre, a tervezett családi élethez?"


Ezek szerint te vagy az arrogáns gyökér a kapcsolatodban? :D

2018. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!