Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek van esélye egy bi hajlamú srácnak olyan barátnőt találnia, aki elfogadja és a későbbiekben akár családot is alapíthatna vele? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A bi hajlammal kapcsolatban privátban akit érdekel, de nyugi, külsőre teljesen átlagos srác vagyok, és a viselkedésem is normális, szóval nincsen se ruházkodási, se más jele a dolognak. A kérdésem lényege az lenne, hogy szerintetek van-e olyan lány, aki merne egy ilyen sráccal komoly párkapcsolatba lépni. Lassan kezdem azt hinni, hogy egyedül fogom leélni a hátralévő éveket, pedig minden álmom családot alapítani (nem elkapkodva). Mellesleg tanulok, dolgozok, házimunkát végzek, takarítok, elvileg a humorom is rendben van, tisztelettudó és megbecsülő vagyok, és a külsőm is átlagos, szóval tényleg nem tudom, hogy mi lehet a baj.


Valami ötlet, hogy mit kellene kezdenem? Szerinteted találok valaha olyan hölgyet, aki elfogad?


20/f



2018. okt. 22. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem unod még? Egy napra elég egy ilyen kérdés!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2018. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha a bi hajlammal eggyütt is huseges vagy, nem lehet baj. Viszont 20 évesen fiatal vagy, van időd bőven.
2018. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez az, amit kettes írt. Ha nem mész félre és nővel akarsz családot, akkor semmi értelme ezen agyalnod. Ha mást akarsz taperolni, az meg akkor tøk mindegy, hogy férfi vagy nő, valszeg nem fog beleférni. De ha már itt tartunk, akkor erről nem is kell a párodnak tudni. Mármint, hogy bi vagy.

32/f

2018. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tisztelt #1!

Az a kérdés nem hozzám tartozik. Bocsánat a hasonlóságért, nem tudtam, hogy van kint hasonló kérdés.


Tisztelt #2!

Igyekszem lépni az ügy érdekében. Igazad van, hogy van még időm, de a meglátásom szerint az emberek hosszabb együttlét után mernek csak gyereket vállalni (ami érhető), ezért nincs olyan sok időm, plusz hiányzik valaki az életemből, aki mindig mellettem van és tiszta szívből szeret, megbecsül. Szerintem megérted te is. :)

Köszönöm a támogatásodat! :)

2018. okt. 22. 20:50
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves #3!

Nővel szeretnék családot alapítani. Azzal viszont nem értek egyet, hogy nem kell tudnia, mert én egyenes embernek tartom magamat, szóval szerintem megérdemli az ember szerelme, hogy tudjon mindenről.

Köszönöm a válaszodat! :)

2018. okt. 22. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:

Simán találhatsz olyat aki elfogad, nekem is volt biszex párom. Hozzám mondjuk elég fiatal vagy :D


20 évesen azért még kissé korai a gyerektéma, nem vagy lemaradva semmivel, az viszont megértem hogy szeretnél valakit magad mellé.

2018. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. És nem azért mert biszexuális, hanem mert ebből kifolyólag sokkal több lenne a konkurencia. :D
2018. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szexuális orientáltság nem kifogás hűtlenkedésre. Ha a biszexualitását akarja alibinek használni arra, hogy mással is dugjon, akkor nem kell. Ha hűséges, akkor lehet róla szó.
2018. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha már mindenki (a mai világban okkal) a hűséggel jön, akkor had szögezzem le, hogy hűséges vagyok. Tudom milyen az amikor egy ember nagyot csalódik egy hozzá közel álló személyben. Sok mindent megéltem én is, de világ életembem mások érdekeit tartottam szem előtt. Soha nem ártanék senkinek, főleg olyannak nem, aki nagyon közel áll hozzám.


Köszönöm a válaszokat! :)

2018. okt. 22. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!