Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok a barátomnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok a barátomnak egy normális csajt? Nem akar ismerkedni szemüveges vékony jó humorú 34 éves

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akar ismerkedni akkor minek neki no?
2018. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Volt már nője? Mert ha nem, akkor gondolom ronda és tisztában van a helyzetével, hogy esélye nincs egy minimálisan is vonzó nővel, de lehet bármilyennel is összejönnie, szerintem nem kell erőltetni. Fog majd ő próbálkozni, ha lát reális esélyt.
2018. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem biztos, hogy elég neki EGY pár. Lehet, hogy neki A pár kell.
2018. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Te a nem akar ismerkedni szövegrészt tudod értelmezni ?

Mer lehet ez itt a gond.

Illetve valószínű h ő direkt v így.

2018. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én biztos jól össze vesznék a barátommal ha ilyet csinálna hogy párt akar nekem találni. Ha nem akarok akkor ezt értse meg ő is. Illetve neked szerintem más az ízlésed és neki is. Neked hiába szimpi a csaj ha neki cseppet sem.
2018. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Befizeted a rosszlányokon egy alkalomra!!!!!!
2018. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 he84 ***** válasza:
Ne akarj neki találni, ha ő nem akarja és ha nem kért meg rá, mert ez már tolakodás és némiképp beleszólás. Ha ő nem akar, legyen az oka bármi is, akkor fogadd el! Ha mégis megpróbálod rávenni, akkor nem vagy egy jó barát, már bocsi.
2018. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!