Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalakon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon miért ilyen bunkók a nők?

Figyelt kérdés

Megszakadnának, ha legalább annyit válaszolnának, hogy "bocs, nem vagy az esetem" ?

Persze tisztelet a kivételnek (ha van olyan).



2018. nov. 16. 17:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

Ok, akkor ezredjere is.

Egy tarskereso oldalon a level iras kb azzal egyenerteku, ha eloben ranezel/ramosolyogsz egy nore.


Vagyis


NEM KOTELEZ SEMMIRE!


Csak a kis csicskak veszik zokon. Aki kicsit is ertelmesebb, az felfogja, hogy csak azert mert irtal egy levelet, az nem kotelezi a masikat semmire.


Ha ezt nem tudod megerteni, akkor csak folytasd nyugodtan es utald meg a noket. Senki nem veszt vele semmit.

2018. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%

Mert megtehetik, amíg napi min 10 olyan levelet kapnak mint a tied...

Ez van sajnos, élőben kellene ismerkedni.

2018. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Mert rajtad kívül még 1352 férfi ír nekik. Megértem őket. Nekem se lenne erőm még csak ennyit se visszaírni.
2018. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Mert annyian írnak nekik, hogy azt nem lehet úgy menedzselni hogy visszaírjanak mindenkinek.


De még sok idióta ha visszaír neki a csaj, hogy "bocs, nem vagy az esetem", akkor is vagy tovább próbálkozik vagy bedühödik.

2018. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Az is egy válasz, ha nem küld semmilyen választ. Az a válasza számodra, hogy még választ sem küld. Gondolom, szomorú, de ez a helyzet.


Egyébként akinek ilyen kevés is elég ahhoz, hogy bunkónak nevezzen valakit, az miért is társkeresőzik?

2018. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Csak ott? Akkor ne járj oda.
2018. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Közel 40 vagyok..Tudom hogy az itteni felfogàs szerint vagy 10 éve el kellett volna àsnom magam,de jòl nézek ki,nincs gyerekem,még csak hàzasodni sem szeretnék,rengeteg férfi ìr netes tàrskeresőn napi szinten,nincs kedvem mindenkinek válaszolni,igazából nincs is szükségem az ilyen oldalakra,élőben is leszólítanak(tudom,nem lesz ez így örökre)Na most képzelj el fiatal csajt,aki ki is néz valahogy...
2018. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Online miért akkora parasztok az emberek??Kb ezzel egyszintű a kérdésed.Viszont a jó hírem h neked sem kell jó pofiznod...Elő adhatod online a bunkó macsót is...azt ha össze jön igyekezz addig meghúzni míg rá nem jön az átverésre :D
2018. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
A 8as kommentelő ugye nem egy incel gyk-s srác?
2018. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Nőként ritkán csinálok ilyet, de az egyik szempont számomra a megszólítás, amivel régebben nem foglalkoztam. Nekem eddig olyan tapasztaataim voltak, hogy azok a férfiak, akik ezt írják: "szia aranyom", "szia hercegnőm", "szia, de jól nézel ki", stb, csak az olcsó, primitív d.gást szeretnék. Ha még szexet is szeretnék olykor, azért annak megadom a módját és értelmesen kommunikálok. Ugyanakkor azt is figyeltem, hogy a férfiaknak fontos a nő népszerűségi %-a azon a weboldalon, ami sajnos azért nem reális, mert sokszor a nő aktivitásának függvényében mérik, stb, tehát csak bolondítás. Vannak olyan férfiak, akik lepontoznak azért, mert pár mondatban megírom, hogy miért nem szeretnék velük ismerkedni, stb
2018. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!