Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne normális párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne normális párkapcsolatot találni, ha az összes 22 év feletti nő terhes, vagy már gyereke van?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Te jó ég, van valahol egy gyerekem és nem is tudok róla?!
2018. nov. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
28 éves vagyok és nincs gyerekem, de 5 és fél éves boldog párkapcsolatban élek.
2018. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Ne beszélj már baromságokat!
2018. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
A szülészeten dolgozol?
2018. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Akkor én miért tapasztalom ezt?

Rosszúl látok?

2018. nov. 18. 16:34
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha ez így van, akkor kezd el szégyellni magad egyes :D. Kérdező, ez baromság. Kapásból össze eszembe jut vagy 10 ismerősöm, aki idősebb, mint 22, nem terhes és nincs gyereke. :)

32/f

2018. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Mert mindenki csak azt veszi észre, amit észre akar venni.

Vagy járj nyitottabb szemekkel!

2018. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Az első gyerek születése ma már kitolódott 30 körülire. Csak úgy szólok, nem az óvoda vagy a játszótér környékén kéne ismerkedni, mert ott azért nagy részt anyukák vannak.
2018. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy rossz környezetben :D
2018. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Hát az tuti, hogy fura helyeken mozgolódsz. A környezetemben egy olyan nő van, akinek 25 évesen született az első gyereke, a többiek mind 28-29-30 éves korukig vártak ezzel. Én magam 25 vagyok (gyermektelen, nem is terhes még tudtommal), leginkább 23-35 éves korosztály vesz körül, munkában, baráti körben, a szomszédságban, és nagy általánosságban azt tudom mondani hogy akikkel napi kapcsolatban vagyok (kb 100 nő), ez az általános.


Szerintem itt egyébként érezhető a vidék és a város közötti különbség. Gondolom falun, ahol vagy a szokások miatt, vagy az általános iskolázottság szintje miatt, de hamarabb házasodnak, vállalnak gyereket a fiatalok, hiszen ha nem kell még diplomára meg munkára várni, hanem nekiálltak érettségi után egyből dolgozni 18-19 évesen, akkor 20-22 évesen már bőven érezhetik magukat annyira felnőttnek, hogy ilyesmit teljes lelki nyugalommal bevállaljanak, míg ezzel szemben városban (ahol az egyetemek vannak, úgy értem) a fiatalok akik 25-26 évesen (jobb esetben) kerülnek ki az iskolapadból, még csak akkor kezdenek el munka után nézelődni, eszük ágában sincs lebabázni. Szóóóóval itt a környezeted iszonyúan befolyásolja, hogy mit látsz magad körül.

2018. nov. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!