Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha mindkét alkalmi partner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha mindkét alkalmi partneremet a neten ismertem meg?

Figyelt kérdés

Barátnőm nem volt még sosem. Pedig azt szeretnék leginkább, de élőben nem megy az ismerkedés.

Neten van esélyem barátnőt, normális kapcsolatot találni?


2018. nov. 20. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem átküldheted őket, én is hasonló cipőben járok.
2018. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neten van esélyed barátnőt találni,ha jóképű vagy mivel egy nőre jut 30-40 pasi.
2018. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, ha születéskor is durván 1:1,05 a nő-férfi arány, tehát mondjuk 100 lányra 105 srác jut a születések alapján, akkor ti hogy juttok el oda, hogy nálatok 1 lányra 5, meg 10, meg 100 férfi jut? Milyen valóságban éltek?
2018. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, én meg a szerelmemet neten ismertem meg. 5 és fél éve együtt vagyunk.

Akkor szerinted ez gáz?


Nőj már fel agyilag, kérlek!

2018. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!